20-latka z największymi implantami na świecie – jej figura zadziwia!

20-latka z największymi implantami

20-latka z największymi implantami na świecie! Poznajcie Jessy Bunny, która rozkręca karierę w mediach społecznościowych. Młoda kobieta w ciągu ostatnich dwóch lat przeszła szereg zabiegów i operacji plastycznych, aby upodobnić się do Barbie. Zobaczcie jej zdjęcia!

20-latka z największymi implantami na świecie

Istnieje wiele kanonów piękna. Nie da się ukryć, że jednym z nich jest lalka Barbie, która jest wielką inspiracją dla ogromnej ilości kobiet. Długie, szczupłe nogi, wcięcie w talii, szerokie biodra, duży biust i oczywiście blond włosy to rysopis, do jakiego dąży spora część płci pięknej. Nie można również zapomnieć o długich, sztucznych rzęsach i nienaturalnie dużych ustach. Właśnie na taki wygląd zdecydowała się niemiecka blogerka, znana w sieci pod pseudonimem Jessy Bunny. Dziewczyna ma dopiero 20 lat, a zdążyła przejść szereg zabiegów i operacji plastycznych.


ZOBACZ TAKŻE: WSTRZYKIWAŁ SOBIE TO BICEPSY – TERAZ CZEKA GO POWAŻNA OPERACJA

Kobieta pochodzi z konserwatywnej rodziny. Rodzice zabraniali jej się malować, ubierać w kobiece rzeczy i co więcej, kiedy Jessy była małą dziewczynką, zabronili jej bawić lalkami Barbie. Twierdzili, że mają one zły wpływ.

Moi rodzice nie lubili, kiedy chciałam wyglądać bardziej kobieco. Zbesztali mnie za makijaż i stylizację włosów. I zawsze starałam się zachowywać jak dziewczyna – mówi Jessy.

Na nic zdały się zakazy i morały rodziców, ponieważ kiedy tylko dziewczyna stała się pełnoletnia rozpoczęła pracę nad swoim wyglądem. W ciągu dwóch ostatnich lat zmieniła się nie do poznania. Co więcej, zasłużyła sobie na miano 20-latki z największymi implantami na świecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

Jessy aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 20 tys. internautów. Pod każdym postem znajduje się mnóstwo komentarzy przepełnionych komplementami i miłymi słowami. Jak przyznaje sama Jessy, dopiero teraz czuje się dobrze w swojej skórze.

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.