Polski kibic wyrzucił telewizor przez okno po meczu ze Słowacją [WIDEO]

polski kibic wyrzucił telewizor

Polski kibic wyrzucił telewizor przez okno po meczu ze Słowacją. Emocje po fatalnym pierwszym meczu biało-czerwonych na Euro 2020 powoli opadają. Gorzej było jednak jeszcze w poniedziałek, gdy kibice na gorąco oceniali grę swojej drużyny narodowej. Upust niebywałemu zdenerwowaniu dał pewien kibic z Brzegu. Jak czytamy w portalu Donald.pl oraz na sportowefakty.wp.pl – z jego okna na chodnik poleciał telewizor. Według przekazów, wszystko miał zarejestrować przypadkowy przechodzień. Nagranie robi furorę w sieci. Obejrzycie je w dalszej części tekstu.

Polski kibic wyrzucił telewizor przez okno po meczu ze Słowacją [WIDEO]

Temat meczu ze Słowacją nadal rozgrzewa polską opinię publiczną. Kibice szukają najbardziej winnych porażki i zastanawiają się, czy drużynę w ogóle stać na to, aby zaprezentować się lepiej w starciach z o wiele mocniejszymi rywalami.

Warto też wspomnieć, że zawstydzająca porażka ze Słowakami dla wielu wiązała się z potężną dawką stresu, adrenaliny i nerwów. W niektórych sytuacjach dochodziło do skrajnych zdarzeń. Jedno z nich relacjonują między innymi portale donald.pl oraz sportowefakty.wp.pl. Chodzi o zajście, jakie miało miejsce w Brzegu. Właśnie tam pewien kibic podczas oglądania meczu Polski ze Słowacja stracił cierpliwość i wyrzucił swój telewizor przez okno. Mało tego – zarejestrował to jeden z przechodniów. Film bardzo szybko stał się popularny. W portalu YouTube udostępnił go kanał Brzeg24.pl. Wszytko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: REAKCJA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NA DRUGIEGO GOLA SŁOWACJI WYWOŁAŁA BURZĘ. TEGO NIE POKAZALI W TELEWIZJI. JAK OCENIACIE ZACHOWANIE KAPITANA NASZEJ DRUŻYNY NARODOWEJ? ZOBACZ NAGRANIE! [WIDEO]

Telewizor rzucony z okna doszczętnie się roztrzaskał

Jak widać na powyższym nagraniu, kibic nie miał oporów, aby pozbyć się telewizora w taki a nie inny sposób. Uderzające jest jednak to, że nie upewnił się, czy ktoś przypadkiem nie przechodzi feralnym chodnikiem.

W sieci pojawiły się jednak wątpliwości dotyczące prawdziwości nagrania. Wielu internautów uważa, że to nic innego jak zwyczajna „ustawka”. Co by jednak nie mówić – z pewnością niejednemu kibicowi oglądającemu poniedziałkowe „popisy” biało-czerwonych, przeszła przez głowę myśl o wyrzuceniu telewizora przez okno.

źródło: donald.pl, sportowefakty.wp.pl, YouTube – Brzeg24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.