Żona chciała pomścić swojego męża – usmażyła jego rybę z akwarium wartą krocie! [WIDEO]

Kobieta usmażyła rybę swojego męża

W niektórych przypadkach zemsta nie zna granic. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, którego żona usmażyła jego rybę wartą ogromne pieniądze. Żeby tego było mało, cały proceder relacjonowała w mediach społecznościowych. Poznajcie szczegóły tej poruszającej historii.

Kobieta usmażyła rybę wartą krocie

Mianowicie kobieta postanowiła nieco utrzeć nosa swojemu mężowi. W związku z chęcią zemsty, zdecydowała się… usmażyć jego rybę, którą trzymał w akwarium. Warto zaznaczyć, że nie była to zwykła ryba, a arowana azjatycka.

ZOBACZ TAKŻE: POTWORNE OKDRYCIE W LESIE – TO NAJWIĘKSZY WĄŻ NA ŚWIECIE?

Ryba warta tysiące dolarów

Arowana azjatycka to niezwykle cenione zwierzę nie tylko jeśli chodzi o konsumpcję i smak, ale przede wszystkim wygląd. Jedna ryba może osiągnąć cenę nawet 18 tys. dolarów! Ponadto, jest to gatunek zagrożony wyginięciem, a handel międzynarodowy arowaną azjatycką jest zabroniony. Pięć lat temu padł rekord, jeśli chodzi o cenę ryby. Została sprzedana za 300 tys. dolarów!

Jak widać, ryba ta jest niezwykle cenna, a mimo to, Mia Kurniawan postanowiła ją usmażyć, aby zemścić się na swoim mężu. Na opublikowanych przez nią filmach możemy zobaczyć, jak kobieta myje rybę, patroszy, a następnie smaży na głębokim oleju.

Nagrania wzbudziły ogromne kontrowersje, a internauci ochoczo rozpoczęli komentowanie sprawy. Warto jednak zaznaczyć, że z opublikowanych filmów trudno wywnioskować, czy kobieta sama zabiła rybę, a następnie postanowiła ją smażyć, czy może zwierzę zmarło już wcześniej. Nie mniej jednak nagranie wzbudziło sporo emocji tym bardziej, że ryba jest gatunkiem niezwykle pożądanym jak i zagrożonym wyginięciem.

Nagranie Mii możecie zobaczyć poniżej:

@miakurniawan01goreng arwana😁##fyp

♬ Singkong & Keju Cover – akhmal.dniel

 

źródło: tiktok.com, vibez.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.