To największy wąż na świecie?! Potworne odkrycie w lesie deszczowym [WIDEO]

to największy wąż na świecie

To największy wąż na świecie?! Do potwornego odkrycia doszło w jednym z lasów deszczowych w Ameryce Środkowej. Podczas wycinki drzew, operatorzy ciężkiego sprzętu na karaibskiej Dominice trafili na coś, co dosłownie zapiera dech w piersiach. Mowa o gigantycznym wężu, który może okazać się nawet jednym z największych na świecie. Robotnicy nagrali olbrzymie zwierzę. W dalszej części tekstu znajdziecie materiały, na których widać niewyobrażalnie wielkiego gada z dalszej perspektywy. Co z nim zrobiono?

To największy wąż na świecie?! Potworne odkrycie w lesie deszczowym! [WIDEO]

Takiego wielkiego węża nie widział chyba jeszcze nikt! Sieć obiegły mrożące krew w żyłach nagranie, mające pochodzić z lasów deszczowych w Ameryce Środkowej. O całej sprawie pisze między innymi portal o2.pl. Omawiane wideo udostępniono z kolei choćby w serwisie YouTube.

Do szokującego odkrycia doszło na karaibskiej Dominice. To właśnie tam natrafiono na olbrzymi okaz węża. Wszystko podczas wycinki drzew. Pracujący ciężkim sprzętem robotnicy, dosłownie przecierali oczy ze zdumienia. Olbrzymiego węża miejscowi postanowili podnieść koparką. Na pierwszy rzut oka widać, że gigant ma kilka metrów długości. Uwagę jednak przede wszystkim zwraca jego grubość i masywność. Trudno stwierdzić, ile wąż mógł ważyć, ale mowa tu raczej o wielkich wartościach.

Poniżej można zobaczyć nagranie z kolosem w roli głównej. Widać tutaj, jak wielki jest w porównaniu do sprzętu, którym go podniesiono:

ZOBACZ TAKŻE: PUDZIAN ZNISZCZYŁ BOMBARDIERA W 18 SEKUND! BŁYSKAWICZNY NOKAUT W JEDNYM Z WYDARZEŃ WIECZORU KSW. SENEGALCZYK NIE WIEDZIAŁ, GDZIE SIĘ ZNAJDUJE, ZOBACZ WALKĘ [WIDEO]

Co ludzie zrobili z gigantycznym wężem? Jaki to gatunek?

Wiele osób zachodzi w głowę, z jakim gatunkiem węża mieli do czynienia ludzie. W sieci pojawiają się głosy, że to boa dusiciel, jednak oficjalnego potwierdzenia takich domysłów brak. Co natomiast miejscowi zrobili z potwornym znaleziskiem? To również nie jest do końca jasne. Z materiału wideo może wynikać, że zwierzę spakowano do pojazdu. Ale co stało się z nim później? To już niestety nie zostało wyjaśnione.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.