Krystyna Pawłowicz uderza w WOŚP i Jurka Owsiaka! Jej słowa wywołały burzę!

Krystyna Pawłowicz uderza w

Krystyna Pawłowicz uderza w WOŚP i Jurka Owsiaka, a jej słowa wywołały burzę. Ogłosiła w sieci, że nie zamierza wspierać Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zaznaczyła, Jurek Owsiak wykorzystuje dzieci, aby zbierać pieniądze na Lewicową fundację! Jej słowa szokują! Zobaczcie!

Krystyna Pawłowicz od lat znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie da się również nie zauważyć, że od lat jest przeciwna wszystkiemu, co robi Jurek Owsiak wraz z Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zatargi pomiędzy tą dwójką nie cichną, a przypomnijmy, że to nie pierwsza sytuacja z ich udziałem

Zobaczcie również: Serduszko WOŚP zamazane w „Wiadomościach”! Głos zabrał Jurek Owsiak oraz TVP!

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego niejednokrotnie dawała do zrozumienia co myśli o fundacji założonej przez Jurka Owsiaka. Co więcej, ta dwójka miała okazję spotkać się na sali sądowej. W sierpniu ubiegłego roku Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, iż Jurek Owsiak musi przeprosić posłankę. Cała sprawa dotyczyła jego wypowiedzi podczas przystanku Woodstock z 2017 roku. Choć wiele osób od lat popiera inicjatywę WOŚP, to jest również grupa osób, która nie zgadza się z tą ideą. Do tej drugiej grupy bez wątpienia należy Krystyna Pawłowicz, o czym świadczy jej wpis na jednym z portali w mediach społecznościowych.

Krystyna Pawłowicz uderza w WOŚP i Jurka Owsiaka!

Na Twitterze pojawił się wpis, w którym Krystyna Pawłowicz po raz kolejny jasno dała do zrozumienia, co myśli o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy:

31 stycznia J.OWSIAK, przy wykorzystaniu dzieci, będzie zbierał pieniądze na swą UPOLITYCZNIONĄ LEWICOWĄ fundację. NIE DAJĘ na WOŚP, ani na J.OWSIAKA! WSPIERAM dobroczynność CARITAS! #NieDajęNaOwsiaka

Nie da się ukryć, że powyższe słowa wywołały burzę w sieci. Trzeba jednak podkreślić, że  Krystyna Pawłowicz nie jest jedyną osobą, która nie zgadza się z inicjatywą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niemniej jednak w sieci znajdziemy mnóstwo komentarzy od osób, które 31 stycznia pójdą wesprzeć fundację.

Dodajmy, że w tym roku zebrane podczas finału pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Dokładnie taki sam cel akcji był 13 lat temu. Fundacja planuje zakupić m.in. zestawy endoskopów laryngologicznych, egzoskopy, lasery diodowe, aparaty USG i RTG. Wsparcie otrzyma ponad 80 oddziałów w szpitalach w całej Polsce.  Hasło 29. finału WOŚP to „Finał z głową”.