Sprawdziła czystość w paryskim hotelu – włączyła lampę UV i zobaczyła TO! [WIDEO]

Zapaliła lampę UV w hotelu

Tiktokerka postanowiła podzielić się swoim niepokojącym odkryciem. Kobieta sprawdziła czystość w jednym z paryskich hoteli, a efektami swojego eksperymentu podzieliła się w sieci. Włączyła lampę UV i skierowała ją na podłogę, ściany i inne miejsca. Zapewniła tym samym, że przebywając w hotelu warto mieć założone klapki lub jakiekolwiek obuwie chroniące stopy.

Sprawdziła czystość w hotelu używając lampy UV

Polska tiktokerka funkcjonująca w sieci pod nickiem Agatestuje relacjonowała w mediach społecznościowych swój wyjazd do Paryża. Kobieta w jednym z ostatnich nagrań pokazała, dlaczego będąc w hotelu warto mieć ze sobą klapki i nie chodzić na boso po podłodze.

ZOBACZ TAKŻE: NAZYWALI JĄ „DZIEWCZYNKA BATMAN” – ZOBACZCIE, JAK ZMIENIŁA SIĘ PO OPERACJI

Aga wybrała się na wycieczkę do Paryża i swoją podróż postanowiła relacjonować w sieci. Na nocleg wybrała 3-gwiazdkowy hotel znajdujący się nieopodal Pól Elizejskich.

„Ma świetną lokalizację, między dwoma stacjami metra, dzieli go zaledwie 3 minutki spacerkiem od Pól Elizejskich” – zdradziła tiktokerka.

Kobieta postanowiła sprawdzić czystość pokoju, przemierzając go wraz z lampą UV. Na początku nagrania możemy zobaczyć, jak prezentuje się cały pokój, a następnie widzimy go jedynie w świetle UV. Aga skierowała lampę nie tylko na podłogę w łazience, ale również w sypialni, jak i ściany. To, co zobaczyła pozostawia wiele do życzenia.

Jak się okazuje, łazienka rzeczywiście była wysprzątana, jednak w pokoju było po prostu brudno. Plamy i brud odznaczał się na podłodze, ścianach i przedmiotach. Tiktokerka swoim filmem udowodniła, że będąc w hotelu warto mieć ze sobą klapki lub jakiekolwiek inne obuwie. Odradziła chodzenia na boso, bowiem jak sama pokazała, na podłodze może znajdować się wiele brudu lub innych szkodliwych substancji.

„Co zrobilibyście w takiej sytuacji?” – napisała w opisie filmu Aga.

 

@agatestujeCo zrobilibyście w takiej sytuacji?

♬ dźwięk oryginalny – WIS || Wyższy Instytut Smaku👸

Co o tym myślicie?

 

źródło: o2.pl, tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.