Wypadek na przejeździe kolejowym – nie żyje kierowca samochodu

znęcał się nad dziećmi

Wypadek na przejeździe kolejowym – niestety w Styrzyńcu doszło do tragicznego zdarzenia. Jak informuje tvn24, kierowca samochodu wjechał na tory w tym samym czasie, co pociąg. Niestety nie udało się go uratować. Więcej informacji poniżej. 

Wypadek na przejeździe kolejowym – kierowca wjechał na tory

Jak podaje tvn24, w poniedziałek przed godziną 21 w miejscowości Styrzyniec doszło do tragicznego wypadku. Samochód wjechał prosto pod nadjeżdżający pociąg. Niestety nie udało się uratować kierowcy, gdyż skutki wypadku były zbyt poważne. Pociąg pchał pojazd przez prawie 200 metrów, co spowodowało rozległe obrażenia.

 

Przy akcji ratunkowej pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Dodatkowo, policja oraz pogotowie ratunkowe oraz służby kolejowe. Przejazd kolejowy strzeżony był przez półrogatki. Proces hamowania pociągu po zderzeniu z samochodem nie nastąpił od razu, gdyż zatrzymał się dopiero po 200 metrach.

ZOBACZ TAKŻE: DUBAJ – NAJWIĘKSZY BUDYNEK Z DRUKARKI 3D

Kapitan Mateusz Maleńczuk, pracownik straży pożarnej w Białej Podlaskiej przekazał, iż lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon kierowcy samochodu osobowego. Ruch na tym odcinku był całkowicie wstrzymany. Służby sprawdzały czy kierowca ominął zapory i wjechał na przejazd oraz to, czy działały prawidłowo.

źródła: tvn24, lublin112.pl

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.