Wejście pary młodej na salę weselną zszokowało internautów – w komentarzach burza! [WIDEO]

Wejście pary młodej na salę weselną

W sieci zawrzało po publikacji nagrania z wesela świeżo upieczonych małżonków. Wejście pary młodej zszokowało internautów, a pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, zwracających uwagę nie tylko na rasizm, ale również toksyczne i nieprawidłowe wzorce. 

Ceremonia zaślubin i wesele

Dla wielu ludzi ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Przyszli małżonkowie dbają o szczegóły i poświęcają fundusze oraz czas na organizację ceremonii. Jednym z ważniejszych elementów, na który często stawia para młoda to wejście na salę weselną oraz romantyczny pierwszy taniec.


ZOBACZ TAKŻE: PIERWSZY TANIEC PARY MŁODEJ WYWOŁAŁ SPORO KONTROWERSJI – CO POSZŁO NIE TAK? [WIDEO]

Wejście pary młodej na salę wzbudziło skrajne emocje

W sieci pojawiło się nagranie z wesela, które odbyło się 2 kwietnia w Gallatin w stanie Tennessee. Wejście na salę weselną pary zostało nagrane i opublikowane na TikToku, co oburzyło liczne grono internautów. Na ten moment film z wesela obejrzano ponad 312 tys. razy, a komentarzy z każdą minutą przybywa.

Nagranie wzbudziło tak duże kontrowersje, ponieważ para młoda weszła na salę w nietypowy sposób. Panna młoda trzymała bowiem swojego czarnoskórego partnera na smyczy, a ten szedł na kolanach przy jej nodze. Internauci uznali, że jest to nawiązanie do niewolnictwa, a widowisko na sali weselnej jest obraźliwe i rasistowskie. Zwrócono również uwagę na znajdujące się w pobliżu dzieci, dla których tego typu zachowanie może być złym wzorcem, jeśli chodzi o relacje damsko męskie.

W komentarzach wybuchła prawdziwa burza i nie da się ukryć, że zdecydowanie przeważają negatywne komentarze odnoszące się do rasizmu i złych wzorców. Nagranie z wejścia pary młodej na salę weselną zobaczycie poniżej:

@tenneggee Alexander Wedding Reception #viralvideo #foryou #atomicdog #walkthedog #xyzbca #fypシ #fyp #wedding #reception ♬ Atomic Dog World Tour Remix – George Clinton & Parliament Funkadelic & Anderson .Paak & Mary J. Blige


Co o tym myślicie?

 

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.