Pierwszy taniec pary młodych oburzył internautów – „wesela powinny odbywać się bez dzieci”! [WIDEO]

Pierwszy taniec pary młodej

Pierwszy taniec to ważny element niemalże każdego wesela. Część par młodych specjalnie przygotowuje się do tańca, uczęszczając na lekcje u profesjonalnych tancerzy. Zwykle pierwszy taniec jest romantyczny, subtelny, a zebrani goście nie kryją wzruszenia. Co w momencie, kiedy na parkiecie pojawi się gromadka bawiących się dzieci? Koniecznie zobaczcie nagranie!

Trendy na weselach

Z biegiem czasu zmieniają się również trendy panujące na ślubach czy weselach. Zmieniają się kreacje, wystrój wnętrz, a niektórzy zamiast kwiatów proszą o losy w loterii lub alkohol. Pary młode rezygnują z orkiestry na rzecz DJ’a, a ponadto zdarza się, że zapraszają na ceremonię jedynie dorosłych.

ZOBACZ TAKŻE: W WIEKU 14 LAT WAŻYŁA 195 KG – PRZESZŁA OGROMNĄ METAMORFOZĘ. TERAZ JEST NIE DO POZNANIA

Pierwszy taniec w gronie dzieci

W sieci opublikowano nagranie z wesela, które skutecznie podzieliło internautów. Film z pierwszego tańca pojawił się na Tik Toku użytkownika o nazwie @abboudelyas24. Widzimy na nim świeżo upieczonych małżonków, którzy tańczą w namiętnym uścisku. Na sali panuje półmrok, unosi się dym, a atmosfera zdaje się iście romantyczna.

Internauci zwrócili uwagę na gromadkę dzieci, która postanowiła bawić się tuż obok pary młodej podczas pierwszego tańca. W komentarzach wybuchła prawdziwa burza, a zdania widzów mocno się podzieliły.

wesela powinny odbywać się bez dzieci

To nie dzieci są problemem, a rodzice, którzy nie mogą powiedzieć swoim dzieciom, żeby usiadły – piszą internauci.

Część osób komentujących stwierdziło, że poniższy film jest wyjaśnieniem dla osób, które dziwią się, że pary młode decydują się na wesele tylko dla dorosłych.

A co wy o tym myślicie?

@abboudelyas24 Nobody was even phased wtf 😂 #weddingtiktok #firstdance #couple #love #slowdance #music #zombies #wedding #children #kids #kidsoftiktok #kidsfunny #i ♬ original sound – abboudelyas24

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.