Wałbrzych: uderzył 6-latka w twarz, bo dzieci bawiły się zbyt głośno pod blokiem!

Wałbrzych

Szok na jednym z osiedli! Wałbrzych: dorosły mężczyzna uderzył 6-latka w twarz, bo dzieci bawiły się zbyt głośno pod blokiem. Matka poszkodowanego dziecka momentalnie wezwała policję, która w końcu pojawiła się na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili, że rzeczywiście doszło do opisywanej sytuacji. 

Wałbrzych: uderzył 6-latka w twarz, bo dzieci bawił się zbyt głośno pod blokiem

W obecnych czasach coraz więcej mówi się o tym, że dzieci całościowo pochłonięte są komputerami, telefonami i grami wideo. Okazuje się jednak, że gdy już wyjdą na dwór, wcale nie mogą się tam czuć bezpiecznie. Wszystko przez ludzi, którym to właśnie dzieci oraz ich zabawa, przeszkadzają najmocniej. Do niepokojącej sytuacji doszło w Wałbrzychu. Całe zajście miało miejsce przy ulicy Długiej w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Według jednego z tamtejszych mieszkańców, przebywające na dworze dzieci bawił się zbyt głośno.

Mężczyzna został pouczony przez funkcjonariuszy

Jak dla portalu gazetawroclawska.pl relacjonują świadkowie szokujących zdarzeń, mężczyzna chciał przegnić dzieci spod bloku. Przeciwstawił mu się prawdopodobnie najmłodszy z chłopców – okazało się, że ma 6 lat. Powiedział, że nadal zamierza bawić się w tymże miejscu i nigdzie nie pójdzie. Wtedy dziecko otrzymało cios w twarz od dorosłego mężczyzny.

Matka dziecka wezwała policję, a przybyły na miejsce patrol potwierdził, że do sytuacji gdzie mężczyzna uderzył dziecko, rzeczywiście doszło. Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę, jakie konsekwencję wobec czynu którego się dopuścił, mogą mu grozić. Matka dziecka z kolei dostała instrukcję i wskazówki, jak dalej w takowej sytuacji powinna postąpić.

Dziecko na szczęście nie wymagało opieki lekarskiej. Okazuje się, że w miejscu gdzie miało miejsce całe zajście, nie ma żadnych zakazów dotyczących zabaw, hałasu czy nawet gry w piłkę przez dzieci. Rodzice dzieci są oburzeni i boją się, że sytuacja może się powtórzyć. Portal gazetawroclawska.pl podaje, że za naruszenie nietykalności dziecka, mężczyźnie może grozić kara grzywny lub nawet ograniczenie wolności do roku czasu.

ZOBACZ TAKŻE: JAZDA LEWYM PASEM, KIEROWCA TRZEŹWY! NAGRANIE!

źródło zdjęcia: osesek.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.