Wyciekły pikantne zdjęcia prezenterki telewizyjnej! [Komentarz prezenterki]

pikantne zdjęcia

 

 

Wyciekły pikantne zdjęcia prezenterki telewizyjnej sportowych kanałów Canal+! Jak się okazuje, chodzi o Paulinę Czarnotę-Bojarską. Odważną fotografię dziennikarka miała umieścić w aplikacji Snapchat. Prawdopodobnie ktoś włamał się jej na konto i pobrał to zdjęcie bez jej zgody. Niestety, ale internauci bardzo szybko wyłapali ten fakt i fotografia już od wieczora krąży w sieci. 

Wyciekły pikantne zdjęcia prezenterki telewizyjnej kanałów sportowych Canal+!

W czasach mediów społecznościowych i powszechnego dostępu do sieci, coraz częściej dochodzi do fatalnych pomyłek, wobec których w sieci pojawiają się pikantne zdjęcia gwiazd sportu, telewizji czy nawet dziennikarzy. Nie inaczej było i tym razem. Wiele wskazuje na to, że wszystko było wynikiem włamania na jej konto w serwisie Snapchat. Nie zmienia to jednak faktu, że sieć zapłonęła po tym, gdy bardzo odważne zdjęcie Pauliny Czarnoty-Bojarskiej pojawiły się między innymi w serwisie Twitter.

Paulina Czarnota-Bojarska Instagram

Na swoim profilu na Instagramie, Paulina Czarnota-Bojarska zgromadziła blisko 15 tysięcy obserwujących. Liczba ta nie zwala z nóg, jednakże sprawia, że jest ona osobą zdecydowanie rozpoznawalną, zwłaszcza wśród polskich kibiców sportowych. Wszystko przez to, że związana jest ze stacją Canal+, a pracuje ona głównie przy meczach piłkarskich – jest prezenterką, przeprowadza także wywiady z zawodnikami.

Paulina Czarnota-Bojarska wiek

Paulina Czarnota-Bojarska urodziła się w 1977 roku. Z telewizją Canal+ związana jest od samego początku swojej dziennikarskiej kariery, a zaczęła ją mianowicie od praktyk właśnie w tejże redakcji. Aktywna jest także w serwisie Twitter.

Prezenterka postanowiła zabrać głos w sprawie upublicznienia jej pikantnych zdjęć.

 

Wszystko wskazuje na to, że Paulina Czarnota-Bojarska nie zamierza odpuścić i rozważa podjęcie odpowiednich kroków prawnych w tej sprawie.

 

 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.