Jazda lewym pasem, o włos od tragedii! Policja: kierowca był trzeźwy [WIDEO]

jazda lewym pasem

Szokujące nagranie z polskich dróg obiegło sieć! Jazda lewym pasem, o włos od tragedii! Pojazdy nadjeżdżające z przeciwka cudem uniknęły groźnych wypadków. Policja zdołała zatrzymać kierującego, który raz za razem powodował ogromne zagrożenie na drodze. Jak się okazało – był trzeźwy, a jego zachowanie nie wskazywało na to, że może być pod wpływem środków odurzających. Nie umiał on racjonalnie opisać swojego zachowania za kierownicą. Okazało się jednakże, że nie może prowadzić pojazdów. Zobacz nagranie z jego popisów na drodze!

Jazda lewym pasem, o włos od tragedii na drodze!

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące popisy jednego z kierowców na drodze w okolicach Kartuz w województwie pomorskim. Nagrywający byli niemal pewni, że kierujący jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Co więcej, bardzo szybko o jego poczynaniach została poinformowana policja – do funkcjonariuszy miało wpłynąć aż kilka zgłoszeń dotyczących tego konkretnego zdarzenia. Policjantom udało się schwytać kierowcę i wtedy okazało się że… jest on trzeźwy, a jego zachowanie nie wskazuje na to, aby był pod wpływem substancji psychoaktywnych. Nagranie z jego jazdy można zobaczyć poniżej:

Policja: kierowca był trzeźwy, funkcjonariusze nie zauważyli, aby był pod wpływem narkotyków

Słowa aspiranta Piotra Gdańca, cytuje portal expresskaszubski.pl. Przeczytać można je poniżej:

Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Okazało się, że samochodem kierował 49-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego. Policjanci zbadali go alkomatem i okazało się, że był trzeźwy. Jego zachowanie nie wskazywało również na to, że mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego jechał w taki sposób.

Co więcej, okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.