Usługi weterynaryjne na abonament? Startup Pethelp otrzymał 2 mln zł dofinansowania

Usługi weterynaryjne na abonament – czy ktoś z was spotkał się z takim rozwiązaniem? Okazuje się, że na rynku od jakiegoś czasu działa startup Pethelp, który oferuje opiekę dla zwierząt aż w 170 placówkach w kraju. Co ciekawe, wystarczy opłacić miesięczny abonament, aby wasz pupil miał zapewnione leczenie. Dodatkowo, marka otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 mln złotych.

Usługi weterynaryjne na abonament i to w 170 placówkach

Marka działa na rynku od roku 2019 i oferuje pomoc medyczną dla zwierząt aż w 170 placówkach na terenie kraju. Co ciekawe, wystarczy wykupić miesięczny abonament, aby móc skorzystać z oferowanych usług. Jest to pierwsza firma, która działa w taki sposób.

ZOBACZ TAKŻE: WIELKIE ZMIANY W POLITYCE TWITTERA – WALKA Z HEJTEM

Pethelp nie ma konkurencji. Jesteśmy pierwszą w firmą w Polsce, która oferuje pakiety medyczna dla zwierząt domowych. Główną zaletą Pethelp jest możliwość płacenia za usługi weterynaryjne lub daną usługę przez 12 miesięcy, nie ma konieczności wpłaty jednorazowej. Jednak jeśli zapłacisz za cały pakiet jednorazowo, możesz liczyć na atrakcyjny rabat! Co więcej w Pethelp z góry wiesz ile mogą kosztować usługi weterynaryjne dla Twojego pupila. Niestety taka transparentność cenników nie jest standardem na rynku. My staramy się to zmienić

Dodatkowo, firma chce polepszyć jakość życia zwierząt. Istnieje wiele sytuacji, kiedy właścicieli nie stać na kompletną opiekę, wliczając koszty, które często nie są małe. Poniżej możecie zapoznać się z ofertą Pethelp – marką, która zainteresowała wielu właścicieli zwierząt.

Pethelp otrzymało dofinansowanie o wartości 2 mln zł

Aby spółka jeszcze bardziej rozwinęła swoją działalność, przeznaczono na nią aż 2 miliony złotych z funduszu Satus Starter VC. Przede wszystkim na rozbudowę sieci lecznic czy na pozyskiwanie klientów oraz na pracę IT. Sławomir wiatr, CEO Pethelp poinformował, iż:

Chcemy rozwijać Pethelp w Polsce i za granicą w dotychczasowej formie, ale również teleweterynarię, wspomaganą przez big data, gromadzoną na podstawie dotychczasowych wizyt oraz chorób zwierząt domowych. A to wszystko po to, aby móc opracować algorytmy, wychwytujące potencjalne symptomy chorób. To nasz sposób na wsparcie profilaktyki przeciwnowotworowej wśród psów i kotów. Misją naszego start-upu jest upowszechnianie profilaktyki naszych czworonożnych przyjaciół i poprawa jakości ich życia 

To kolejna pula dofinansowania, gdyż w pierwszej Pethelp uzyskało 400 tys. złotych od AgriTech Hub. Jesteśmy ciekawi jak rozwiną się usługi Pethelp.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.