Urodziła pięcioraczki, a zaraz później zostawił ją mąż. Zobacz, jak teraz wygląda jej życie!

Urodziła pięcioraczki

Oksana urodziła pięcioraczki, a zaledwie pół roku później odszedł od niej mąż. Mężczyzna przestał interesować się rodziną, a ponadto nie płacił alimentów na dzieci. Mimo to kobieta poradziła sobie z przeciwnościami losu i znalazła sposób na utrzymanie rodziny. Poznajcie szczegóły tej niesamowitej historii.

Urodziła pięcioraczki i zostawił ją mąż

Historia Oksany i Siergieja zaczęła się w 2015 roku, kiedy kobieta zaszła w drugą ciąże. Małżeństwo było szczęśliwymi rodzicami córeczki, a po kilku latach zdecydowali się na powiększenie swojej rodziny. Nieoczekiwanie okazało się, że kobieta nosi w brzuchu… pięcioraczki! Lekarze zaproponowali zredukowanie liczby dzieci. Na taki pomysł przystał również ojciec dzieci, jednak Oksana wyraziła zdecydowany sprzeciw.

Mnoga ciąża okazała się sporym wyzwaniem dla pary. Na szczęście rodzina mogła liczyć na wsparcie lokalnych władz. Początkowo rodzina cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów, a pielęgniarki ochoczo pomagały parze. Po czasie jednak musieli zająć się swoimi dziećmi sami.

ZOBACZ TAKŻE: GEJ ADOPTOWAŁ SZEŚCIORO NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI – NIE WYKLUCZA DALSZEGO POWIĘKSZANIA RODZINY!

Opieka nad tak liczną gromadką noworodków to nie lada wyzwanie. Początkowo Siergiej pomagał przy dzieciach, jednak zastrzegł, że nie będzie do nich wstawał w nocy. Przemęczona Oksana przymknęła na to oko i z zaangażowaniem i ogromną miłością zajmowała się swoimi pociechami.

Kiedy pięcioraczki miały już pół roku, Siergiej złożył pozew rozwodowy. Co więcej, mężczyzna przestał interesować się swoją rodziną, a ponadto nie płacił alimentów na dzieci. Kobieta postanowiła nie poddawać się i stawić czoła wyzwaniu, jakim było samotne wychowanie 6 dzieci.

Oksana stworzyła specjalny fundusz, na który pieniądze wpłacają ludzie chcący jej pomóc. Ponadto kobieta otrzymuje pomoc od państwa i dodatkowo zarabia działając w mediach społecznościowych. Oksana wraz z rodziną bierze udział w licznych kampaniach reklamowych i współpracuje z wieloma markami. Matka 6 dzieci nie ukrywa, że bywa przemęczona, ale za to jest szczęśliwa.

źródło: Instagram, topniusy.eu

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.