71-letni Don Vasyl zawalczy na MMA VIP 3 – zaskakujący debiut!

don vasyl zawalczy na mma vip

71-letni Don Vasyl zawalczy w MMA VIP! Marcin Najman, włodarz sportowego przedsięwzięcia osobiście wybrał się do romskiego piosenkarza. W willi gwiazdora nagrano film z oficjalnym ogłoszeniem nowego uczestnika gali. Zobaczcie nagranie!

Don Vasyl na gali u Marcina Najmana

MMA VIP to ciesząca się coraz większym zainteresowaniem federacja sportowa, w której udział biorą znane osobistości. Już w październiku odbędzie się 3. edycja sportowego show. Fani wydarzenia z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia kolejnych uczestników. Tym razem Marcin Najman ogłosił, że w oktagonie zawalczy…71-letni Don Vasyl, polsko-romski muzyk i animator ruchu kulturalnego polskich Cyganów. Warto wspomnieć, że zaledwie 6 lat temu Don Vasyl przeżył rozległy wylew. Jak widać problemy zdrowotne przebyte w przeszłości nie zniechęciły muzyka do wypróbowania swoich sił w sportach walki.

ZOBACZ TAKŻE: RYSZARD „SZCZENA” DĄBROWSKI ZDRADZIŁ, NA CO PRZEZNACZY PIENIĄDZE ZAROBIONE PODCZAS WALKI NA MMA VIP – TO MOŻE WAS ZASKOCZYĆ!

Każdy, słuchajcie, każdy może wszystko jeszcze w życiu osiągnąć. Wiek to jest tylko liczba. Debiut Don Vasyla podczas gali MMA-VIP 3 już w październiku – powiedział Marcin Najman.

Informacja ta nie mogła umknąć internautom, którzy ochoczo rozpoczęli komentowanie sprawy. Część osób stwierdziła, że zapraszanie do walki osoby w takim wieku jest ryzykowne i niebezpieczne. Z kolei druga część komentujących uznała pomysł za fantastyczny i nie mogą doczekać się gali.

Marcin zrobiłeś najlepsza federacje 🙂 fajna inicjatywa po podobno gość już koniec z końcem wiązał i komornik mu siadł dzięki tobie Romowie się trochę odkują pozdrawiam 😉

Brak mi słów

Mam nadzieje ze koncert a nie walka – czytamy w komentarzach pod filmem.

 

Przypominamy, że na gali MMA VIP 3 zawalczą:

  • Andrzej „Żurom” Żuromski 
  • Wojciech „Kazik Klimat Kartel” Ochnicki
  • Marek Molak 
  • Michał „Polski Ken” Przybyłowicz 
  • Nikodem „Nikoś” Zatowka 
  • Rafał „Antykonfident” Podejma 
  • Vasyl „Don Vasyl” Szmidt 

Nie znani są natomiast ich przeciwnicy. Z pewnością niebawem Marcin Najman podzieli się z internautami pełną kartą walk.

Planujecie oglądać MMA VIP 3?

 

źródło: youtube.com, mma.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.