Ugly baby challenge podbija sieć – rodzice pokazują swoje „brzydkie” dzieci! [WIDEO]

Ugly baby challenge

Tik Tok nie przestaje zaskakiwać. Ugly baby challenge zyskuje na popularności i budzi niemałe kontrowersje. Tym razem młode matki publikują w sieci zdjęcia oraz filmy swoich „brzydkich” dzieci, najczęściej tuż po porodzie.

Ugly baby challenge – hit czy kit?

Tik Tok jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie, która w dalszym ciągu przyciąga nowych użytkowników. Na platformie regularnie pojawiają się nowe trendy i challenge, które wielokrotnie budziły spore emocje. Nie da się ukryć, że największe kontrowersje związane są z filmami, w których występują niczego nieświadome, małe dzieci. Tak jest w przypadku Ugly baby challenge. Wyzwanie polega na pokazaniu dziecka, które niekoniecznie ładnie wyszło na danym zdjęciu lub filmie. Bardzo często matki udostępniają nagrania tuż po narodzinach, kiedy noworodek jest jeszcze lekko pomarszczony i płacze.

ZOBACZ TAKŻE: 12-LATKA URODZIŁA 24-LATKOWI DZIECKO. MĘŻCZYZNA NIE WIDZI W TYM NIC ZŁEGO – BYŁ ZDZIWIONY ARESZTOWANIEM!

Nagrania bardzo często są do siebie podobne. Najpierw kobieta w ciąży pyta swojego partnera czy ich dziecko będzie piękne. Następnie pokazuje zdjęcia i filmy z dzieckiem tuż po urodzeniu. Nie da się ukryć, że zapłakane dziecko tuż po porodzie nie zawsze jest urocze i słodkie, jednak czy to wystarczający powód, aby wyśmiewać je w sieci?

Na Tik Toku wybuchły zagorzałe dyskusje użytkowników, którzy krytycznie odnoszą się do rodziców biorących udział w Ugly baby challenge. Twierdzą, że to nie wygląd jest najważniejszy, a zdrowie. Ponadto zauważono, że bezbronne i niewinne dziecko może mieć problemy z akceptacją siebie w przyszłości, jeśli dowie się, iż zostało wyśmiane przez własnych rodziców i to na oczach milionów osób.

Co więcej, skala trendu jest oszałamiająca. Jedno z nagrań w ciągu doby zostało odtworzone ponad 11 mln razy.

@arusso_xoHe’s gotten past the ugly newborn stage I promise 😂😂😂 ##DontSpillChallenge ##newborn ##baby ##babyboy ##love ##fyp

♬ chicken tikka – han


źródło: youtube.com, popularne.pl, tiktok.com 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.