12-latka urodziła dziecko – jej 24-letni partner nie widzi w tym nic złego!

12-latka urodziła dziecko

Szokujące doniesienia prosto z porodówki! 24-letni mężczyzna przywiózł do centrum medycznego w Hilcrest w Oklahomie swoją 12-letnią „partnerkę”. Dziewczynka była w zaawansowanej ciąży. Zszokowani medycy wezwali policję, a niedługo później 12-latka urodziła zdrowe dziecko. Dumny ojciec noworodka nie rozumiał powodu jego aresztowania.

12-latka urodziła dziecko

24-letni Juan Miranda-Jara związał się z 12-letnią dziewczynką. Mężczyzna nie widział w tej relacji niczego niepokojącego, a swoim związkiem niejednokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych. Co więcej, o ich „związku” wiedziała również rodzina mężczyzny i mimo wszystko nie zgłosili sprawy na policję. Wkrótce 12-latka zaszła w ciążę, a informacja o jej stanie błogosławionym wcale nie była ukrywana. Przyszli rodzice wyprawili nawet baby shower, a zdjęcia z uroczystości opublikowali w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: 23-LATEK ZOSTAŁ OJCEM, A ZARAZ PÓŹNIEJ STAŁ SIĘ DZIADKIEM! JAK TO MOŻLIWE? TŁUMACZYMY!

Wkrótce para zjawiła się na porodówce w centrum medycznym w Hilcrest w Oklahomie. Zszokowani lekarze zajęli się ciężarną dziewczynką, a także wezwali odpowiednie służby. 12-latka urodziła zdrowe dziecko, natomiast 24-letni Juan został zatrzymany. Wkrótce odpowie za gwałt dokonany na dziewczynce. Warto podkreślić, że mężczyzna zupełnie nie rozumiał powodu aresztowania i był zdziwiony całym zajściem. Według niego relacja z 12-latką to nic złego. Żeby tego było mało, 24-latek doskonale wiedział o wieku swojej „partnerki”. Twierdzi, że nie miał pojęcia, iż stosunek z osobą poniżej 16. roku życia jest nielegalny.

Sprawą zajęła się policja i prokuratura. Służby chcą zbadać szczegóły ich relacji, a także skupić się na osobach z ich otoczenia, którzy wiedzieli o związku, a mimo wszystko nie zgłosili tego na policję.

 

źródło: dailymail.co.uk, se.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.