Udzielała wywiadu na temat bezpieczeństwa – potrąciło ją auto [WIDEO]

udzielała wywiadu

Udzielała wywiadu na temat bezpieczeństwa – potrąciło ją auto! Pierwsze co nasuwa się na myśl? Ironia losu. Nagarnie o którym mowa, opublikowano w serwisie YouTube. Już teraz stało się ono niezwykle popularne, odnotowując liczbę wyświetleń na poziomie bliskim półtora miliona. Zobaczcie to na własne oczy poniżej!

Hulajnogi elektryczne – odwieczny spór

W ostatnim czasie dużo mówi się o sporze na temat hulajnóg elektrycznych. Wszystko przez to, że urządzenia te stały się niezwykle popularne – nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Problem polegał jednak na tym, że nie wszędzie są one uwzględnione w prawie drogowym, a ich użytkownicy nie do końca wiedzieli, jak i gdzie poprawnie się nimi poruszać. W związku z tym często dochodziło do potrąceń i niebezpiecznych sytuacji, gdyż poruszający się za pomocą elektrycznych urządzeń, jeździli po chodnikach z dużymi prędkościami. Walkę z tego typu bezprawiem zaczęła już choćby Francja, ale i w Polsce trwają prace nad usystematyzowaniem tegoż zjawiska.

ZOBACZ TAKŻE: KOT NICZYM BOHATER! URATOWAŁ MAŁE DZIECKO PRZED OGROMNĄ TRAGEDIĄ. OBEJRZYJ NAGRANIE!

Udzielała wywiadu na temat bezpieczeństwa – potrąciło ją auto

Ironia losu? Właśnie tak można nazwać popularne wideo, które w ostatnim czasie podbija wszelkie serwisy internetowe. Widać na nim kobietę, która udziela wywiadu na temat bezpieczeństwa przy okazji poruszania się na właśnie hulajnodze elektrycznej. Problem jednak polega na tym, że chwilę później sama zainteresowana ulega wypadkowi. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.