Kot bohater ratuje dziecko przed upadkiem ze schodów [WIDEO]

kot bohater

Kot bohater ratuje dziecko przed upadkiem ze schodów! W sieci pojawiło się niesamowite nagranie, pokazujące, że koty nie są jednak tak bezduszne, jak często nieco ironicznie zwykło się o nich mówić. Wideo zyskuje coraz to większą popularność. Rodzi też jednak wiele pytań – między innymi o to, gdzie w momencie gdy dziecku mogła stać się krzywda, byli jego rodzice. Zobacz to poniżej! 

Kot bohater ratuje dziecko przed upadkiem ze schodów [WIDEO]

Koty to zwierzęta uwielbiane przez ludzi. Często – z przymrużeniem oka – można odnieść jednak wrażenie, że te nie odwzajemniają uczucia, którym darzą je ich właściciele. Do niektórych z tych zwierząt przyległa wręcz łatka niewdzięczników, choć z pewnością nie zgodzi się z tym wielu miłośników futrzaków. W sieci pojawiło się jednak nagranie, które może nieco zmienić wizerunek kota. Tym razem okazał się on bohaterem, który w niemal ostatniej chwili powstrzymał dziecko przed upadkiem ze stromych schodów. Zobaczcie to poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: UKRAINIEC KTÓRY URATOWAŁ POLAKÓW W KARAMBOLU NA AUTOSTRADZIE A6, OTRZYMAŁ W PODZIĘKOWANIU POLSKIE OBYWATELSTWO 

Internauci zachodzą w głowę – gdzie byli rodzice?

Jak widać na obrazkach załączonych powyżej, kot w całej sytuacji odegrał kluczową rolę. Wszystko dlatego, że w miejscu do którego śmiało zmierzał bobas, znajdowały się strome schody. Upadek z nich mógł zakończyć się tragicznie, jednakże w porę z odsieczą przyszło zwierzę.

Internauci zadają jednak pytanie – kto w tym czasie opiekował się dzieckiem? Niestety, pozostaje ono bez odpowiedzi. Wiadomo jedynie tyle, że materiał prawdopodobnie pochodzi z Kolumbii.

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.