To już przesada? Tak „wyprowadzają” psy na spacer podczas kwarantanny [WIDEO]

to już przesada

To już przesada? Tak ludzie „wyprowadzają” psy na spacer w czasie kwarantanny! W sieci pojawiło się wideo, które nie do końca spodobało się internautom. Widać na nim starsze osoby, które swojego pupila opuszczają na smyczy z dość sporej wysokości, aby ten mógł załatwić swoją potrzebę. Z jednej strony należy docenić pomysłowość i to, że ludzie próbują jak najbardziej ograniczyć wychodzenie z domu w czasie zarazy. Z kolei warto zastanowić się nad tym, czy jest to bezpieczne dla samego zwierzęcia – i właśnie w tym tonie wypowiada się spora część komentujących wideo. Nagranie można zobaczyć poniżej.

To już przesada? Tak „wyprowadzają” psy na spacer podczas kwarantanny. Zobacz nagranie!

Dla ludzi objętych kwarantanną, ostatnie dni nie należą do najłatwiejszych. „Uwięzieni” w domu często wpadają na zaskakujące pomysły, jednak niektóre z nich nie są godne naśladowania. Pomysłowość jest istotna, zwłaszcza w trudnych czasach, ale za tym powinno iść także bezpieczeństwo. W sieci na zagranicznych portalach pojawiło się nagranie, które miało zostać uchwycone w ostatnich dniach. Ma pochodzić z jednego z krajów, gdzie obecnie szaleje koronawirus i ograniczone są wszelkie wyjścia z domu. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy ktoś jest właścicielem czworonoga, który przecież musi załatwiać się na dworze. Jak wtedy radzą sobie ludzie? Jeden z przykładów można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: MOŻE TEŻ W TEN SPOSÓB! MĘŻCZYZNA WYPROWADZIŁ PSA ZA POMOCĄ DRONA. PSIAK GRZECZNIE SPACEROWAŁ POD JEGO DOMEM, A WŁAŚCICIEL STEROWAŁ MASZYNĄ Z BALKONU. CZY TEN SPOSÓB NIE JEST LEPSZY?

Zdania internautów podzielone. To nie pierwszy zaskakujący pomysł – niektórzy psa na spacer wyprowadzają za pomocą drona

Jak widać na powyższym nagraniu, starsze osoby zdecydowały się na niezwykle ekscentryczny sposób wyprowadzenia swojego pupila na spacer. Choć z perspektywy ludzi może i było to bezpieczne, internauci zwracają uwagę na to, z jakim stresem dla czworonoga mogła wiązać się cała sytuacja.

Czy komentujący mają rację? A może jednak należy pochwalić właścicieli psów za pomysłowość i zachowanie wszelkich środków ostrożności? Jakie macie zdanie na ten temat?

źródło: liveleak

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.