Wyprowadza psa na spacer za pomocą drona! Tak ludzie radzą sobie w kwarantannie [WIDEO]

wyprowadza psa na spacer

Wyprowadza psa na spacer za pomocą drona! Kwarantanna niektórym nie jest wcale taka straszna. Udowodnił to pewien mężczyzna na Cyprze, który w obawie przed koronawirusem, wpadł na bardzo ciekawy pomysł. Zamiast wychodzić osobiście na spacer ze swoim czworonogiem, postanowił w tym celu zaangażować drona. Co ciekawe, pies w asyście drona chodzi bardzo grzecznie i nie ucieka. Internauci natomiast z przekorą zastanawiają się, czy dron sprząta odchody, które pozostawia po sobie uroczy psiak. Są to jednak rzecz jasna żarty, bo ogólny odbiór akcji jest pozytywny. W sieci pojawiło się nagranie prezentujące nowy sposób wyprowadzania psa na spacer – można zobaczyć je poniżej.

Wyprowadza psa na spacer za pomocą drona! Kwarantanna nie taka straszna, jak ją malują

Już niemal cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa, który dla niektórych może okazać się śmiertelnie niebezpieczny. Uczeni nieustannie podkreślają, że najbardziej narażone na powikłania związane z zakażeniem, są osoby starsze i przewlekle chore, z osłabioną odpornością. Stąd też ciągle powtarza się, aby na czas trwania epidemii pozostać w domu i maksymalnie ograniczyć wyjścia.

Do takowych rad zastosował się jeden z mieszkańców Cypru. Mianowicie, postanowił nie ryzykować wychodzenia na dwór, wyprowadzając swojego psa na spacer za pomocą… drona. Tak, to nie jest żart. Psią smycz przywiązano do latającego urządzenia, a właściciel zwierzęcia sterował z nim z balkonu. Pies o dziwo zachowywał się bardzo grzecznie i dumnie podążał prowadzony przez maszynę. Jak zwykło się mawiać – potrzeba to matka wynalazków. Może w przyszłości zobaczymy więcej dronów wyprowadzających psy na spacer?

ZOBACZ TAKŻE: POLSKI PRODUCENT PIWA WŁĄCZA SIĘ DO WALKI Z KORONAWIRUSEM! OGROMNA KASA NA STOLE MA WSPOMÓC SŁUŻBĘ ZDROWIA ORAZ PODUPADAJĄCĄ GOSPODARKĘ. CHODZI O MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA

Wyprowadza psa na spacer za pomocą drona – ZOBACZ NAGRANIE

Wideo, które pojawiło się w serwisie Instagram, staje się coraz bardziej popularne. Niektórzy odbierają je jako zastrzyk optymizmu w tych jakże trudnych i zaskakujących chwilach, gdy cały świat zatrzymał się ze względu na pandemię.

Jak wygląda spacer drona z psem? Zobaczcie to tutaj:

źródło: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.