Tłum uczniów ruszył na Żabkę w Radomiu. Chodzi o hot-dogi

tłum uczniów

Tłum uczniów ruszył na Żabkę w Radomiu. Nieoficjalnie mówi się, że poszło o hot-dogi – a raczej ich niedobór w tymże konkretnym punkcie. Uczniowie je uwielbiają i manifestacją chcieli ogłosić swoje niezadowolenie z powodu ich małej ilości. W sieci pojawiły się nagrania z tego zajścia. Prezentujemy je poniżej.

Tłum uczniów ruszył na Żabkę w Radomiu. Chodzi o hot-dogi

Niedawno głośno było o uczniach z Zielonej Góry, którzy szturmem wzięli okoliczny sklep sieci Lidl. Tam rozchodziło się o to, że miejscowym nie podoba się fakt generowania przez podopiecznych placówki edukacyjnej długich kolejek. Zbiorowym wejściem do marketu, młoda społeczność chciała pokazać, że ich codziennie działania nie są celowe i mają prawo robić zakupy tak jak każdy inny. Przykład z kolegów z województwa lubuskiego wzięli uczniowie z Radomia. Młodzież ucząca się na co dzień w Zespole Szkół Technicznych zgromadziła się pod Żabką przy ulicy Limanowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: RADIOWÓZ POTRĄCIŁ PSA, POLICJANCI UCIEKLI! NA MIEJSCU ZDARZENIA ZOSTAŁA ICH REJESTRACJA, ZWIERZĘ NIE ŻYJE

Nie wiadomo, czy protest przyniesie skutek

Choć cała akcja była bardzo widowiskowa, nie wiadomo jak dotąd, czy liczba hot-dogów w sklepie rzeczywiście się zwiększyła. Trzeba przyznać, że w przedsięwzięciu wzięło udział bardzo dużo osób. Co więcej, pojawiają się pogłoski, że podobne manifestacje w Żabkach zapowiadane są w innych polskich miastach. Czy nastała nowa moda wśród młodzieży?

Wzięli Żabkę szturmem – WIDEO

źródło zdjęcia: youtube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.