Tiktokerka spadła z 9. piętra podczas nagrywania wideo – film trafił do sieci! [WIDEO]

Tiktokerka spadła z 9. piętra

Po raz kolejny chęć zrobienia efektownego tiktoka zakończyło się śmiercią młodej osoby. Tym razem tragedia miała miejsce w Istambule, gdzie 23-latka usiadła na skraju dachu budynku. Nieoczekiwanie załamał się pod nią plastikowy panel, na którym siedziała. Tiktokerka spadła z 9. piętra podczas nagrywania wideo, które mimo wszystko trafiło do sieci. 

Tiktokerka spadła z 9. piętra

Tiktok to obecnie najchętniej pobierana aplikacja mobilna, która cieszy się popularnością na całym świecie. Użytkownicy ochoczo nagrywają układy taneczne oraz biorą udział w licznych challenge’ach. Niestety sporą część społeczności Tiktoka tworzą dzieci, które chcąc zdobyć kolejne polubienia decydują się na niebezpieczne wyzwania. Media regularnie informują o kolejnych ofiarach nieodpowiedzialnego i niebezpiecznego zachowania tiktokerów, dla których największą motywacją są wyświetlenia i kolejne „lajki”.

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOKERKA NAGRAŁA FILM, JAK WĄCHA KWIAT – WKRÓTCE OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO „ODDECH DIABŁA” [WIDEO]

Tym razem dwie młode dziewczyny postanowiły wejść na dach budynku w Stambule, aby nagrać efektowne wideo, które ostatecznie i tak trafiło do sieci. 23-letnia Kubra wraz z 16-letnią kuzynką wspięły się na dach dziewięciopiętrowego bloku żeby nagrać zachód słońca nad miastem. 

Na filmie widać jak dziewczyny pozują do zdjęć i cieszą się pięknymi widokami. Nieoczekiwanie 23-latka siada na plastikowych panelach, które w pewnym momencie się załamują. Na nagraniu słychać dźwięk łamiącego się plastiku. Kubra spadła z blisko 50 metrów. Nie miała szans na przeżycie. Nagranie z tych tragicznych wydarzeń możecie obejrzeć poniżej:

Co więcej, jeden z członków rodziny ostrzegał dziewczyny przed wchodzeniem na dach bloku, jednak te zbagatelizowały wszystkie ostrzeżenia i rady.

To jednak nie koniec przerażającej historii. Rodzina zmarłej Kubry postanowiła pozwać wykonawcę budynku.

 

źródło: twitter.com, eska.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.