Tiktokerka powąchała kwiat – wkrótce okazało się, że był to „oddech diabła”! [WIDEO]

Tiktokerka powąchała kwiat

Tiktokerka podczas trwające imprezy powąchała znaleziony kwiat. Duży kielich okazał się na tyle atrakcyjny, że kobieta zdecydowała zaciągnąć się jego wonią. Po czasie relacjonowała, że miała bardzo dziwne sny. Co się wydarzyło i czym tak naprawdę była roślina? Zobaczcie nagranie i niech będzie ono dla was przestrogą!

Tiktokerka powąchała trujący kwiat

Raffaela Weyman pochodzi z Kanady i aktywnie działa w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie postanowiła podzielić się ze światem niepokojącą historią, która ją spotkała. Mianowicie podczas trwania imprezy, tiktokerka znalazła kwiat z charakterystycznymi, dużymi kielichami. Nie wiele myśląc zaciągnęła się wielokrotnie jego zapachem. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że roślina jest niezwykle trująca.

Jak relacjonuje sama Raffaela, po raz pierwszy w życiu doświadczyła paraliżu sennego, a także miała najbardziej szalone sny w życiu. Okazuje się, że wąchanym kwiatem była anielska trąba. Produkuje się z niej „oddech diabła”, czyli jeden z najniebezpieczniejszych narkotyków na świecie, który wymazuje pamięć i odbiera oraz paraliżuje wolę.

ZOBACZ TAKŻE: WIĘZIENIE DLA EGIPSKICH TIKTOKEREK – NIE UWIERZYCIE, DO CZEGO ZA POŚREDNICTWEM MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH NAMAWIAŁY INNE KOBIETY! TERAZ CZEKA ICH SUROWA KARA

Kwiat zawiera skopolaminę, czyli substancję, która sprawia, że człowiek jest całkowicie bezwolny. Z informacji kolumbijskiego Departamentu Stanu wynika, że rocznie z powodu przyjmowania substancji hospitalizuje się blisko 50 tys. osób.

Warto również zauważyć, że dziewczyna z nagrania zerwała kwiat i trzymała go w dłoni. Być może również go ściskała, co mogło być bardzo niebezpieczne dla jej zdrowia i życia. Toksyczne substancje zawarte w roślinie mogły  zostać wchłonięte przez jej skórę lub omyłkowo przeniesione z dłoni do np. oka czy buzi, co zdecydowanie zwiększyłoby wchłanialność trucizny.

Nagranie, na którym widać jak tiktokerka powąchała kwiat możecie zobaczyć poniżej. Niech ten film będzie dla was przestrogą.

@songsbyralphWhen the flower turns on you 🌸☠️ #storytime #summer #flower #oops♬ Into The Thick Of It! – The Backyardigans

źródło: tiktok, o2.pl, fakt.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.