Nie żyje mężczyzna, który użył super mocnego kleju jako antykoncepcji

nie żyje mężczyzna

Nie żyje mężczyzna, który użył super mocnego kleju jako antykoncepcji. Zagraniczne media opisują niebywałą historią z Indii, która niestety miała tragiczny finał. Śmierć poniósł bowiem 25-latek, który był żywicielem swojej ubogiej rodziny. Jednak sposób, w jaki odszedł z tego świata, jest wręcz niewyobrażalny. Mianowicie, aby uniknąć zajścia partnerki w ciążę, mężczyzna zakleił swoje przyrodzenie klejem typu „Kropelka”. Później wydarzył się dramat.

Nie żyje mężczyzna, który użył super mocnego kleju jako antykoncepcji

Niebywałe, ale niestety też dramatyczne informacje docierają z Indii. Całą sprawę dokładnie opisuje zagraniczny portal ladbible.com. W wyniku niewyobrażalnej głupoty, śmierć poniósł tam 25-latek. Jak się okazało, podczas stosunku z partnerką, jako antykoncepcji użył on bardzo mocnego kleju typu „kropelka”. Miejscowe media donoszą, że zakleił on swoje przyrodzenie po to, aby jego partnerka nie zaszła w ciążę.

Para miała spotkać się w hotelu i dopiero tam zakochani uświadomili sobie, że nie mają żadnych środków zabezpieczających przed zajściem w ciążę. Mieli przy sobie natomiast klej. Według lokalnych mediów, oboje nie stronili od używek i zażywania narkotyków. Nie spodziewali się jednak, że czeka ich tak tragiczny finał miłosnych uniesień.

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOKERKA SPADŁA Z 9. PIĘTRA PODCZAS NAGRYWANIA FILMIKU. DRAMATYCZNE NAGRANIE POKAZUJĄCY MOMENT, W KTÓRYM DOSZŁO DO TRAGEDII, POJAWIŁO SIĘ W SIECI. TO NIE PIERWSZY TAKI PRZYPADEK. TEJ TRAGEDII MOŻNA BYŁO UNIKNĄĆ [WIDEO]

Stan mężczyzny gwałtownie się pogorszył. Stwierdzono niewydolność wielu narządów

W całej sprawie dokładne śledztwo wszczęła miejscowa policja. Mężczyznę po odbyciu stosunku z partnerką, odnaleziono nieprzytomnego w zaroślach nieopodal kompleksu w Juhapura. Później przewieziono go do szpitala, a stan pacjenta stale się pogarszał.

Według relacji miejscowych mediów, lekarze robili co w ich mocy, aby uratować mężczyznę. Niestety, na skuteczną pomoc było już byt późno. Ostatecznie jaki przyczynę zgony wskazano niewydolność wielu narządów. Kluczowa jednak ma okazać się ekspertyza toksykologiczna. Mężczyzna był pijany, a istnieje też podejrzenie, że zażywał niedozwolone substancje.

Nieżyjący Salman pracował na całą rodzinę. Jego starsi rodzice oraz dwie młodsze siostry zostali zdani na samych siebie.

źródło: ladbible.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.