Szokujące słowa prezydenta Opola! Zaproponował mieszkańcom przebijanie opon!

Szokujące słowa prezydenta Opola

Szokujące słowa prezydenta Opola odbiły się szerokim echem w sieci. Arkadiusz Wiśniewski podczas wywiadu, dla jednej z miejscowych telewizji odpowiadał na pytania internautów. Zapewne mało kto spodziewał się takich słów z ust prezydenta miasta, który zalecił obywatelom przebijanie kół w samochodach, które są źle zaparkowane! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że niemal każdy z nas w swoim życiu niejednokrotnie spotkał się z bezmyślnością kierowców. Źle zaparkowane samochody w miastach to prawdziwa plaga. Zajęte dwa miejsce parkingowe, zastawiane wjazdy, blokowanie przejazdu innym kierowcom, czy zajmowanie miejsc dla inwalidów niejednokrotnie spędzały nam sen z powiek. Z takimi incydentami mamy do czynienia niemal na co dzień, jednak prezydent jednego z miast wojewódzkich ma na to „złotą” radę.

Szokujące słowa prezydenta Opola!

Szokujące słowa prezydenta Opola odbiły się szerokim echem w mediach, a nagranie pojawiło się nawet na profilu TVP3 Opole. Arkadiusz Wiśniewski od jednej z internautek otrzymał pytanie odnośnie do parkowania na jednej z opolskich ulic. Internautka zapytała, czy może jakoś pomóc jej zaradzić, bo takie sytuacje na jednej z ulic pojawiają się nagminnie. Co więcej, dodała również, że ludzie parkują tam w niedozwolonych miejscach i stwarzają tym samym zagrożenie dla ruchu.

Odpowiedź prezydenta mogła słuchaczy nieco zdziwić. Z słów Wiśniewskiego wynika, że jeżeli straż miejska nie pomoże, to należy delikwentowi przebić opony:

Do straży miejskiej, to jest jedyne wyjście, ewentualnie bardziej zdesperowani, niebojący się odpowiedzialności: nóż, przebijać opony

Następnie Arkadiusz Wiśniewski od razu ruszył z wyjaśnieniem swoich słów. Jak zaznaczył, nikogo do niczego nie namawia, tylko informuje o możliwościach:

Przepraszam za tę propozycję. Ale czasami na głupotę nie ma innej rady niż bardziej oryginalne pomysły, oczywiście nie zachęcam, informuję tylko o możliwościach

Nie da się ukryć, że nie często z ust rządzących słyszy się takie słowa. Wypowiedź Wiśniewskiego na Twitterze udostępniło TVP3 Opole. Przypomnijmy, że Arkadiusz Wiśniewski jest prezydentem Opola od 2014 roku.

Zobaczcie również: Czy możemy dostać mandat za zmianę opon na letnie? Policja ostrzega

Źródło: Wprost.pl. O2.pl, Twitter, YouTube, Instagram.