Stormzy zagra koncert w Warszawie! [data, bilety, miejsce]

Stormzy zagra koncert w Warszawie – na takie wiadomości w piątek czekamy! Od razu lepiej zacznie się weekend. Brytyjski raper już w marcu odwiedzi Polskę, aby zagrać jeden z wielu koncertów jego trasy „HEAVY IS THE HEAD – THE WORLD TOUR 2020”. Sprawdź, kiedy dokładnie odbędzie się koncert, jego datę i miejsce.
Stormzy kariera nagrody koncerty

Stormzy to obok Skepty jeden z bardziej popularnych artystów w Wielkiej Brytanii, jak i na świecie. Przedstawiciel grime’u odwiedzi Polskę w ramach swojej nadchodzącej trasy koncertowej. Jego kariera rozwinęła się od czasów EP-ki „Dreamers Disease” wydajej w 2014 do fenomenalnego i kultowego występu podczas festiwalu Glastonbury 2019. Co ciekawe, ma zaledwie 26 lat, a za sobą kolaboracje, o których marzy niejeden artysta. Mowa chociażby o: Wiley, Ed Sheeran, Linkin Park czy Little Mix. Z pewnością nie boi się łączyć sił z przedstawicielami różnych gatunków.

Warto wspomnieć, iż jego album „Gang Signs & Prayer” znalazł się jako pierwszy z gatunku grime na 1 miejscu listy najlepszych albumów Wielkiej Brytanii. Patrząc na jego koncerty, warto odwiedzić w następnym roku Warszawę!

ZOBACZ TAKŻE: KIM KARDASHIAN I JENNIFER LOPEZ W NOWEJ REKLAMIE FACEBOOKA

Stormzy zagra koncert Polska 2020 data miejsce bilety

Stormzy wystąpi 3 marca 2020 roku w warszawskiej Stodole. Dlatego rezerwujcie ten dzień i czekajcie na bilety. Pojawią się w sprzedaży 4 grudnia. Jednak w regularnej sprzedaży dostaniecie je 6 grudnia. Znajdziecie je natomiast na stronie Alterart.pl, Stodoła.pl, Ticketclub.pl oraz w klubie Stodoła. 

Kto się wybiera? Poniżej znajdziecie listę innych miejsc, które odwiedzi raper podczas trasy koncertowej „HEAVY IS THE HEAD – THE WORLD TOUR 2020”.

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.