Kim Kardashian West i Jennifer Lopez reklamują Facebooka – nowa usługa

Kim Kardashian West i Jennifer Lopez reklamują nową usługę Facebooka. Gwiazdy wystąpiły w humorystycznym spocie reklamowym. Firma zaprezentowała nowe urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie wideo rozmów przez internet. Składa się z ekranu i ruchomej kamery. Więcej szczegółów poniżej. 

Kim Kardashian West i Jennifer Lopez wspólnie reklamują nową usługę Facebooka

Facebook musiał się mocno postarać, gdyż jego nowa współpraca z największymi  światowymi gwiazdami doszła do realizacji. Wiedzą kogo zatrudnić, żeby przyciągnąć klientów i odpowiednio zachęcić do skorzystania z nowości. Reklama,w której wystąpiły Kim Kardashian i Jennifer Lopez wraz ze swoim partnerem już rozeszła się po całym świecie.

Ekran z ruchomą kamerką umożliwia wideo rozmowy. Co jeszcze, ma zainstalowaną sztuczną inteligencję Alexa oraz odtwarzacz muzyki. Facebook pomimo kontrowersji wokół marki, nie może narzekać na niskie dochody, gdyż zyski ciągle rosną, a użytkowników przybywa.

ZOBACZ TAKŻE: CORAZ WIĘCEJ ELEKTRYCZNYCH SAMOCHODÓW W POLSCE

Humorystyczny spot Facebooka

Reklama obiegła już cały świat. Dzięki sporej dawce humoru, nawet gwiazdy biorące w niej udział nie mogły powstrzymać się od komentarzy. Najbardziej chyba ucierpiał Alex Rodriguez (oczywiście w formie żartów), jednak on sam z siebie żartował, łącznie ze swoją partnerką i Kim. Poniżej możecie zobaczyć spot reklamowy.

Nowe, minimalistyczne  logo Facebooka

Facebook postanowił też zmienić swoje logo. Zmiany dotyczą przede wszystkim kolorystyki, aby było wiadomo, które aplikacje do niego należą.  W przypadku Instagrama, logo będzie fioletowo-pomarańczowo-żółte, natomiast logo WhatAppa będzie zielone. To praktyczne rozwiązanie, w minimalistycznym klimacie.

 

Jak wam się podoba nowa reklama Facebooka? Zachęciłaby was do zakupu nowej usługi?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.