Skandaliczne zachowanie – młodzi ludzie znów robią głupoty i chwalą się tym w sieci [WIDEO]

skandaliczne zachowanie

Skandaliczne zachowanie! Młodzi ludzie po raz kolejny szukają sławy i poklasku w zaskakująco żenujący sposób. Pokolenie tak zwanych influencerów, instagramerów, tiktokerów i tym podobnych, jest w ostatnich czasach na językach. Niestety często nie są to opinie pozytywne. Gdyby tego było mało, w sieci po raz kolejny pojawiło się nagranie, które z równowagi może wyprowadzić nawet najbardziej opanowane osoby. O co chodzi tym razem? Do czego posunęła się pewna młoda dziewczyna? I dlaczego to wszystko zostało później opublikowane w Internecie? Poniżej prezentujemy wideo z całego zajścia.

Skandaliczne zachowanie – młodzi ludzie znów robią głupoty i chwalą się tym w sieci!

Młodość rządzi się swoimi prawami – to powiedzenie doskonale zna niemal każdy. Ale czy chodzi o właśnie taką młodość, jaką w ostatnim czasie na co dzień widzimy w sieci? Nastolatkowie i młodzi ludzie coraz częściej sięgają po niezwykle prymitywne próby zwrócenia na siebie uwagi. Walka o atencję trwa nieustannie, a wszystko liczone jest w polubieniach, komentarzach, odsłonach i udostępnieniach. Dopiero co pisaliśmy o 23-latku, który zapaskudził cały przedział metra – nie zważający na innych podróżujących – aby nagrać „interesujące” wideo na portal TikTok. To wszystko spotkało się ze sporym oburzeniem – zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa, gdzie na czystość i higienę, zwłaszcza miejsc publicznych, zwraca się ogromną uwagę. Nie minęło jednak wiele czasu, a w sieci pojawiło się kolejne bulwersujące nagranie.

ZOBACZ TAKŻE: TOKTOKER ZAPASKUDZIŁ CAŁY PRZEDZIAŁ METRA! TYM SAMYM CHCIAŁ POPRAWIĆ SWOJĄ OGLĄDALNOŚĆ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ZOBACZ BULWERSUJĄCE NAGRANIE!

Nastolatka odkręciła butelkę w sklepie, napiła się i odłożyła ją na półkę – kupując inny, nieotwarty wcześniej produkt

Nagranie, o którym mowa dziś, kontrowersyjne jest na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim jednak dlatego, że w dobie koronawirusa, gdzie higiena i dystans społeczny są niezwykle ważne – ktoś jak gdyby nigdy nic, po prostu zostawia swoje zarazki na produkcie, który ktoś za moment z pewnością kupi.

Jakie konsekwencje powinny spotkać tę młodą osobę? Zapłacenie za „zniszczony” towar, to z pewnością zbyt mała kara. A to, co kieruje osobami takimi jak na wideo poniżej, to niestety ogromna zagadka…

źródło: Liveleak

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.