Pandy przy stolikach w restauracji – tak dbają o zachowanie dystansu społecznego!

Pandy przy stolikach w restauracji – brzmi dziwnie? Wygląda jeszcze bardziej zaskakująco! To jednak znakomity pomysł na to, aby w czasach pandemii, w restauracjach było względnie bezpiecznie. Lokale, w których można zjeść, powoli otwierają się w wielu krajach, które główne uderzenie fali wirusa mają już za sobą. To samo tyczy się między innymi Polski. Jednakże, tak samo jak właśnie w Polsce – w innych krajach powrót do „normalności” również przebiega stopniowo. Dlatego też społeczny dystans należy zachować w restauracjach. Pewien lokal w Tajlandii znalazł niecodzienny sposób, aby ludzie nie siedzieli zbyt blisko siebie.

Pandy przy stolikach w restauracji – tak właściciele i obsługa dbają o zachowanie dystansu społecznego!

Restauracje od pewnego czasu ponownie otwarto nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Społeczeństwo powoli wraca do normalności, która została mocno zachwiana przez wybuch światowej pandemii koronawirusa. Powrót ten jest jednak stopniowy i nadal okraszony wieloma obostrzeniami. Te są bardzo podobne w wielu krajach i tyczą się choćby otwarcia jadłodajni i restauracji.

W wielu zakątkach świata mogą być one już otwarte, jednak wszystko musi odbywać się na specjalnych zasadach. Jedną z ważniejszych jest zachowanie w nich dystansu społecznego. Stoliki muszą być od siebie oddalone o daną odległość, więc w wielu lokalach część miejsc siedzących jest niedostępna. Wszystko po to, aby zachować dystans społeczny. W Tajlandii wpadli na bardzo ciekawy sposób, jak można zrobić to oryginalnie i ze smakiem. Na krzesłach niedostępnych dla klientów, posadzono słodkie pluszowe pandy.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNY BEZNADZIEJNY WYBRYK MŁODYCH INFLUENCERÓW! NAGRALI SWOJE ZACHOWANIE I OPUBLIKOWALI JE W SIECI. ZOBACZ WIDEO!

Pandy nie dość, że spełniają ściśle określone zadania – są także towarzystwem dla samotnych osób spożywających posiłki w restauracji

Pandy to zwierzęta wręcz uwielbiane przez większość osób. Tym bardziej pomysł z posadzeniem przy stolikach pluszowych pand, przypadł do gustu klientom i internautom komentujący ten pomysł na całym świecie.

pandy przy stolikach

Klienci restauracji Maison Saigon w Bangkoku nie kryją zachwytu. Wielu z nich mówi, że dzięki uroczym pluszakom, jedzenie smakuje lepiej a oni sami nie czują się samotni. To pokazuje, że banalny wydawałoby się pomysł, może odnieść sukces, przynosząc przy tym nawet ogólnoświatowy rozgłos.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

NEW NORMAL @ Maison Saigon เมซง ไซ่ง่อน เปิดให้รับประทานในร้านแล้ว !! จะมาเดี่ยวๆ มาเป็นคู่ หรือมาทั้งครอบครัว เรามีบรรดาน้องหมีแพนด้า และแผ่นฉากใสมาช่วยรักษาระยะห่างให้คุณแฮปปี้ และเฮลท์ตี้กับรสชาติอาหารเวียดนามแท้ๆ .. อย่างปลอดภัยไร้กังวล พร้อมมาตรการรักษาความสะอาดอย่างเข้มงวดตามมาตรฐานของรัฐ พิเศษสุดในช่วงเดือนพฤษภาคมนี้ เรามอบส่วนลดอาหาร 20 % สำหรับการรับประทานในร้าน เมซง ไซ่ง่อน โครงการ เวลา แอทสินธร วิลเลจ เปิดให้บริการทุกวันตั้งแต่เวลา 11.00 น. ปิดรับออร์เดอร์เวลา 19.00 น. สำรองที่นั่ง 02 656 4966

Post udostępniony przez Maison Saigon (@maison.saigon)

źródło: ladbible.com