Co za walka Najmana! Błyskawiczna demolka „Szczeny” [WIDEO]

co za walka najmana

Co za walka Najmana! Popularny wśród fanów El Testosteron stoczył pojedynek z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim w ramach gali MMA-VIP 3, której organizatorem był właśnie rzeczony były pięściarz. Marcin Najman był zdecydowanym faworytem starcia z gwiazdą programu „Chłopaki do wzięcia” i nie zawiódł. Ze swoim rywalem rozprawił się błyskawicznie, a wszystko nie trwało więcej niż 30 sekund.

Co za walka Najmana! Błyskawiczna demolka „Szczeny” – były pięściarz pokazał klasę w MMA

To był Marcin Najman w najlepszym wydaniu – właśnie w ten sposób wielu fanów byłego pięściarza określa to, co pokazał w piątkowy wieczór w klatce. W ramach walki wieczoru na gali MMA-VIP 3, Najman mierzył się z równie popularnym Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim. Choć gwiazdor programu „Chłopaki do wzięcia” był o wiele lżejszy od przeciwnika, podjął wyzwanie.

„Szczena” walkę zaczął bardzo odważnie, próbując trafić Najmana obszernymi ciosami. To jednak El Testosteron zachował więcej spokoju, przepuścił uderzenia oponenta i błyskawicznie go obalił. Dzieła zniszczenia dopełnił w parterze, spuszczając na Ryszarda Dąbrowskiego lawinę mocnych ciosów. Sędzia był zmuszony przerwać walkę – trwała ona zaledwie 17 sekund. Wychodzi więc na to, że Najman swojego rywala pokonał w bardzo podobnym czasie, co na poprzedniej gali KSW Mariusz Pudzianowski. Popularny Pudzian mierzył się wtedy z senegalskim Bombardierem i znokautował go w 18 sekund.

ZOBACZ TAKŻE: MARCIN NAJMAN WYZWAŁ DO WALKI 65-LATKA. NIE ZGADNIECIE O KOGO CHODZI! TO LEGENDA POLSKIEGO SPORTU, Z KTÓRĄ BYŁY PIĘŚCIARZ MA NA PIEŃKU. CZY STARCIE JEST W OGÓLE REALNE?

Najman przyznał, że stresował się walką ze „Szczeną”

Po walce przyszedł czas na rozmowy z bohaterami starcia wieczoru. Marcin Najman przyznał, że ciążyła na nim spora presja. Dlaczego?

Miałem dwie walki, w których się stresowałem. Z Bonusem BGC i Szczeną. Przegrać mogłem wiele, a zyskać już mało. Cieszę się, że poszło tak szybko i sprawnie.

Portal o2.pl przytacza także wypowiedź Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego, której ten udzielił po walce:

Z Marcinem nie było łatwo. Ja jestem chłopak spod sklepu, a to zawodowiec. Jestem zadowolony, bo spróbowałem. Dałem z siebie wszystko.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.