Rusza #lockdownchallenge – Jongmen nawija o koronawirusie i nominuje kolejnych raperów!

Rusza #lockdownchellenge

Niedawno byliśmy świadkami modnego #hot16challenge2, w którym muzycy oraz inne znane osoby rapowały 16 wersów pod dowolny beat, a następnie przekazywały pieniądze na służbę zdrowia. Tym razem rusza #lockdownchallenge zapoczątkowany przez Jongmena. Tematyka jest nieco inna, ponieważ skupia się na „Subiektywnej ocenie panującej sytuacji wszystkich nominowanych i wywołanie dyskusji wraz z poszerzeniu świadomości i horyzontów, które mocno ograniczają media.” Akcji towarzyszy oczywiście zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.

Rusza #lockdownchallenge!

W sieci startuje nowa akcja pod nazwą #Lockdownchallenge, którą zapoczątkował Jongmen. Raper w swoim utworze wyraził dosyć kontrowersyjne zdanie na temat pandemii. Muzyk bowiem nazywa epidemię koronawirusa nieprzypadkowym spiskiem. W dalszej części odnosi się także do obecnej sytuacji w naszym kraju. Co ciekawe, filmik Jongmena w szybkim tempie znalazł się na 2. miejscu na karcie czasu w serwisie YouTube. Na ten moment utwór liczy sobie prawie pół miliona wyświetleń. Ponadto Raper zachęca, aby wpłacać pieniądze na dowolnie wybraną przez siebie zbiórkę na siepomaga.pl, a w jej komentarzu wpisać #Lockdownchallenge, celem poszerzenia zasięgów wyzwania.

Muzyk nominował do akcji znanych raperów: Palucha, Białasa, Kaliego oraz Bilona Hemp Gru. Jak czytamy w opisie #LOCKDOWNCHALLENGE na YouTube, challenge ma dwa cele:

1. Subiektywna ocena panującej sytuacji wszystkich nominowanych i wywołanie dyskusji wraz z poszerzeniem świadomości i horyzontów, które mocno ograniczają media

2. Wybór dowolnej zbiórki na www.siepomaga.pl i wsparcie wielu osób potrzebujących w tych trudnych czasach.

Dzisiaj nagrałem dla Was BOMBĘ opisująca całą fałszywą pandemię – napisał na swoim Instagramie Jonmgem zapowiadając #LOCKDOWNCHALLENGE.

Utwór nagrany przez Jongmena możecie odsłuchać poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: INSTAGRAMERKA LIŻE SEDES I CHWALI SIĘ TYM W SIECI – MÓWI, ŻE TO KORONAWIRUS CHALLENGE

Pod filmiekiem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy podobnie jak w przypadku #hot16challenge2 nie mogą doczekać się dołączenia do akcji polityków. Pod filmikiem czytamy:

Czekamy na „Andrzej Duda – Ostry cień mgły 2” 

Czyżby nadchodził ,,Ostry cień mgły 2″?

Cała prawda !! Mega inicjatywa!!

źródło: youtube.com, rapnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.