Zestaw antydepresyjny po utracie nienarodzonego dziecka – produkt sprzedawany przez katolickie wydawnictwo

Zestaw antydepresyjny

Śmierć dziecka to niezwykle dramatyczne przeżycie, które odciska bardzo bolesne piętno na psychice człowieka. Co więcej tak tragiczne doświadczenia zostają z ludźmi do końca ich życia. Okazuje się, że za jedyne 10 złotych można kupić… zestaw antydepresyjny po utracie nienarodzonego dziecka. Oferuje go katolickie wydawnictwo.

Zestaw antydepresyjny po utracie nienarodzonego dziecka do kupienia na stronie katolickiego wydawnictwa
Consolatyna, czyli „lek duchowy” bez recepty jest dostępny na stronie katolickiego wydawnictwa św. Stanisława BM. To bardzo zaskakujące, że obok książek dla duchownych, katechetów czy podręczników możemy znaleźć zestaw antydepresyjny po utracie dziecka. Warto wspomnieć, że z depresją poporodową boryka się nawet 1 na 3 Polki. To bardzo duży i niezwykle złożony problem. Co więcej, po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrza prawo aborcyjne, zjawisko to może występować częściej. Kontrowersje związane ze sprzedażą „leku” budzą duży niepokój.
Świadomość życia z bardzo chorym dzieckiem może być dla wielu przerażająca. Co więcej, rodzenie dzieci, które chwilę po narodzinach umierają, będzie przyczyną bardzo silnej depresji poporodowej i pogorszeniem stanu psychicznego kobiet – powiedziała Sonia Ziemba, psycholożka.

ZOBACZ TAKŻE: POLACY CHCĄ ZAMKNIĘCIA KOŚCIOŁÓW NA CZAS PANDEMII – NAJNOWSZE WYNIKI BADAŃ

Warto zauważyć, że opakowanie Consolatyny łudząco przypomina prawdziwy lek z apteki. Co więcej, widnieje na nim również skład zestawu, w który wchodzą:
Ikona Matki Bożej – 1 szt.
Modlitewnik – 1 szt.
Pojednanie z Bogiem, sobą i utraconym dzieckiem – 1 szt.
Jak podaje producent, zestaw antydepresyjny po utracie nienarodzonego dziecka ma pomagać w takich przypadkach jak: utrata dziecka, poronienie naturalne, poczucie winy, lęki i stany depresyjne po utracie dziecka, przerwanie ciąży, syndrom poaborcyjny i in vitro.
Na stronie znajdziemy również sposób dawkowania oraz termin ważności:
Sposób dawkowania: Do codziennego użytku o dowolnej porze dnia i nocy (przedawkowanie niemożliwe). Termin ważności: Nie ulega przeterminowaniu.
Wydawnictwo w rozmowie z serwisem mamadu.pl poinformowało, że celem sprzedawanego przez nich produktu nie jest leczenie. Zestaw ma być „dodatkiem dla osób wierzących”.
Zestaw antydepresyjny
Zestaw antydepresyjny

 

źródło: mamadu.pl, stanislawbm.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.