Pożar w szpitalu w Łodzi. Podłączony do tlenu zapalił papierosa. Ma COVID-19

pożar w szpitalu w łodzi

Pożar w szpitalu w Łodzi! Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś nad ranem w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Pomorskiej w Łodzi. Jak się okazało, zakażony koronawirusem i podłączony do aparatury tlenowej pacjent, postanowił zapalić sobie papierosa. To doprowadziło do zapalenia się aparatury. Na miejsce wezwano straż pożarną. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i sytuację szybko opanowano. Niestety jednak, jak podaje portal o2.pl – zniszczeniu uległa aparatura ratująca życie. To efekt lekkomyślności nierozważnego pacjenta.

Pożar w szpitalu w Łodzi. Podłączony do tlenu zapalił papierosa. Ma COVID-19

Takiej lekkomyślności chyba nikt się nie spodziewał! Do wręcz szokującego zdarzenia doszło w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Pomorskiej w Łodzi, gdzie znajduje się oddział dla zakażonych koronawirusem. Właśnie tam dziś nad ranem miał miejsce pożar. Jednakże, okoliczności w jakich do niego doszło, po prostu szokują.

Mianowicie, do groźnej sytuacji doszło, gdy zakażony koronawirusem mężczyzna – dodatkowo podłączony do aparatury tlenowej – postanowił…zapalić papierosa. Efekty tego pomysłu okazały się opłakane. Choć sam pacjent szczęśliwie mocno nie ucierpiał, to jednak spłonęła aparatura ratująca życie.

Sam zainteresowany ma poparzoną rękę. Zapaliło się także jego ubranie oraz pościel. Pożar udało się opanować jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. Pacjenta natomiast dość szybko opatrzono.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE RELACJE PROSTO ZE SZPITALA NARODOWEGO! PRZEDSTAWIAJĄ JE PACJENT ORAZ ZAŁOGA RATOWNIKÓW. NIE TAK TO MIAŁO WYGLĄDAĆ, KONTROWERSYJNE KRYTERIA PRZYJMOWANIA CHORYCH

Ponad 25 tysięcy zakażeń, sporo nowych zgonów – narodowa kwarantanna coraz bliżej?

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Zdrowia opublikowało kolejny dobowy raport nowych zakażeń, zgonów oraz liczby uznanych za wyzdrowiałych. Niestety, próżno mówić o poprawie statystyk. Ogłoszono bowiem 25 484 nowych zakażeń i aż 330 nowych zgonów. Dobra informacja to bez wątpliwości fakt, że wyzdrowiało kolejne 11 290 osób. Wykonano 54 700 testów.

źródło: RMF24.pl, o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.