Robert Lewandowski ma szanse na kolejny rekord! Wystarczą dwa gole

roberta lewandowskiego

Jeszcze wielu z was żyje ostatnimi wydarzeniami wokół Roberta Lewandowskiego, czyli jego nominacją do Złotej Piłki. Co prawda Polak nie znalazł się na podium, jednak zdobył 8 miejsce, co jest równie wielkim osiągnięciem. Sportowiec pracuje na to przez całe życie, codziennie dając rodakom powód do dumy. Robert Lewandowski ma szanse na kolejny rekord – brakuje mu tak niewiele. 

Złota Piłka nie dla Lewandowskiego – Polak w pierwszej dziesiątce

Może nie udało się Robertowi Lewandowskiemu zgarnąć Złotej Piłki, jednak znalazł się on w pierwszej dziesiątce najlepszych piłkarzy obok m.in. Ronaldo, Messiego czy Virgil Van Dijk. Polacy liczyli na podium, ale niestety się nie udało, Robert zajął 8 miejsce. Przed wręczeniem nagrody pojawiało się wiele informacji o sporych szansach na zdobycie pierwszego miejsca. Lewandowski siedział wraz z piłkarzami, którzy zajęli wyższe pozycje w rankingu. Cieszymy się za tak ogromne wyróżnienie i przypominamy, iż Wojciech Szczęsny nominowany był do tytułu najlepszego bramkarza świata. Więcej przeczytacie tutaj.

Robert Lewandowski ma szanse na nowy rekord – brakuje tak niewiele

Szykuje się kolejna szansa na nowy rekord Roberta Lewandowskiego. Aktualnie to jedno z najczęściej wspominanych nazwisk w świecie sportu, mając na myśli oczywiście cały świat. Nie bez powodu, gdyż Polak przeżywa aktualnie jedne z lepszych chwil w swojej piłkarskiej karierze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AIRBNB INWESTUJE W KONKURENTA – WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Jeżeli zdobędzie 2 bramki w nadchodzącym meczu z Tottenhamem, może pobić rekord Ligi Mistrzów. Będzie wtedy najskuteczniejszym piłkarzem pojedynczej fazy grupowej. Dodatkowo, Cristiano Ronaldo jest rekordzistą w ilości zdobytych goli we wspomnianej fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jednak Polakowi niewiele brakuje, aby wyjść na prowadzenie i mamy ogromne nadzieje, że mu się to uda. Trzymamy kciuki!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.