Pracownica kostnicy nie mogła oprzeć się zmarłemu – wkrótce zaszła z nim w ciążę!

Pracownica kostnicy

Do niepokojących i niezwykle oburzających wydarzeń doszło w Missouri, gdzie pracownica kostnicy nie mogła oprzeć się nieboszczykowi. Kobieta postanowiła wykorzystać go seksualnie, a kiedy jej miesiączka zaczęła się spóźniać, wszystko wyszło na jaw. Ostatecznym potwierdzeniem były przeprowadzone testy DNA. 

Pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem

38-letnia Felicity Marmaduke pracowała w kostnicy. Jej przełożeni byli niezwykle zadowoleni z kobiety, która sumiennie wykonywała swoją pracę i w pełni się jej poświęcała. Nikt nie przypuszczał, że za zamkniętymi drzwiami kostnicy regularnie dochodziło do aktów nekrofilii i bezczeszczenia zwłok.

38-latka odczuwała pociąg do zmarłych, do których niestety miała regularny dostęp. W ten sposób dochodziło do okropnych zdarzeń. Wszystko wyszło na jaw, kiedy kobieta zaszła w ciążę z jednym z nieboszczyków. Jak to możliwe?

ZOBACZ TAKŻE: TO ONI OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIA ZWŁOK POTRĄCONEJ BASI? DWÓCH POLICJANTÓW ZAWIESZONYCH

Otóż zdarza się, że mężczyźni po śmierci mają tzw. erekcję pośmiertną. Pracownica kostnicy widząc zmarłego mężczyznę nie mogła mu się oprzeć. Dokładnie zamknęła się w pomieszczeniu i postanowiła wykorzystać go seksualnie.

Po kilku tygodniach zauważyła, że nie ma miesiączki. Była zdziwiona tym faktem, ponieważ wiedziała, że nie współżyła z nikim. Oprócz zwłok… Zakupiła test ciążowy, który wskazał, że 38-latka spodziewa się dziecka. To jednak nie koniec szokujących informacji. Marmaduke postanowiła odwiedzić ginekologa, który również potwierdził ciążę. Zdziwiona kobieta nie mogła w to uwierzyć i wyznała lekarzowi, że współżyła ze zwłokami. Ginekolog niewiele myśląc wezwał policję, a funkcjonariuszom wyznał, że pracownica kostnicy wykorzystywała zmarłych.

W trakcie przesłuchań Felicity przyznała się do kolejnych oburzających czynów, których dokonała w trakcie pracy. Okazuje się, że kobieta wielokrotnie dopuszczała się czynów seksualnych ze zmarłymi jak i ich częściami ciała. Wiek nieżyjących nie miał dla niej żadnego znaczenia. Ciężarna 38-latka została aresztowana i usłyszała zarzut nekrofilii, a także bezczeszczenia zwłok.

 

źródło: innemedium.pl, kobietkowo.pl 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.