Kompletnie pijany sędzia na meczu hokeja – nie mógł ustać na łyżwach! [WIDEO]

Pijany sędzia na meczu hokeja

Wielki skandal podczas meczu o Puchar Moskwy! Podczas rozgrywek kompletnie pijany sędzia nie był w stanie utrzymać się na tafli lodu. Początkowo skarżył się na łyżwy, jednak szybko wyszło na jaw, że brak równowagi nie jest spowodowana wadliwym sprzętem. Arbiter poniósł najwyższą z możliwych kar. Nagranie z meczu trafiło do sieci i w ekspresowym tempie obiegło cały świat. 

Pijany sędzia na meczu hokeja

Takich wydarzeń nie spodziewał się nikt. Tym bardziej, jeśli mowa o zawodach sportowych dzieci. W Rosji podczas meczu o Puchar Moskwy doszło do zaskakujących wydarzeń. Konkretnie mowa o meczu między Spartakiem a Akademią Charłamowa. W trakcie sportowego starcia 10-latków, absolutną nieodpowiedzialnością wykazał się sędzia, który nie był wstanie utrzymać się na lodzie. Kiedy tylko wszedł na lodowisko, momentalnie przewrócił się. Początkowo skarżył się na uszkodzone łyżwy i z trudem opuścił taflę lodowiska, jednak szybko wyszło na jaw, że wcale nie chodziło o wadliwy sprzęt.


ZOBACZ TAKŻE: JAK NAJŁATWIEJ ROZPIZNAĆ DELTĘ? TEN JEDEN SZCZEGÓŁ POMOŻE WAM W ODPOWIEDNIEJ DIAGNOZIE

Okazało się, że sędzia był kompletnie pijany. Na płycie lodowiska wytrzymał zaledwie… 5 minut. Nagranie z meczu szybko trafiło do sieci i spotkało się ze skrajnymi opiniami. Widok przewracającego się sędziego budzi wiele obaw.

Pierwszy raz w ciągu 20 lat spotykam się z taką sytuacją. Mamy zupełnie normalną grupę sędziów. Młode pokolenie… Chłopak w młodym wieku został bez matki, być może ta sytuacja wpłynęła na jego wychowanie – skomentował sprawę Igor Swietiłow, szef sędziów Moskiewskiego Związku Hokeja.

 

Mężczyzna został pociągnięty do odpowiedzialności i poniósł najwyższą z możliwych kar, czyli dożywotnią dyskwalifikację. Decyzję tą podjęła Komisja Sportowo-Dyscyplinarną Moskiewskiego Związku Hokeja.

Uważacie, że kara poniesiona przez sędziego jest adekwatna do popełnionych przez niego czynów?

 

źródło: twitter.com, sport.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.