Popis kierowcy w Poznaniu! Bulwersujące nagranie

popis kierowcy w poznaniu

Popis kierowcy w Poznaniu! Po raz kolejny już jesteśmy świadkami wielce nieodpowiedzialnego zachowania jednego z kierowców. Swoją chęcią udowodnienia wyższości nad innym uczestnikiem ruchu drogowego, kierujący powoduje zagrożenie. Ściąga niebezpieczeństwo zarówno na siebie, jak i na innych prowadzących drogą pojazdy. Nawet w erze kamerek samochodowych, piraci drogowi czują się bezkarni. Poniżej można zobaczyć kolejne już, bulwersujące nagranie z polskich dróg.

Popis kierowcy w Poznaniu! Bulwersujące nagranie

Wymuszenie pierwszeństwa, blokowanie, utrudnianie jazdy i stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. To wszystko widać na filmie, ba! Wszystkich wykroczeń dopuścił się jeden kierowca. Najwidoczniej kierujący ciemnym Volkswagenem miał gorszy dzień, postanowił zatem wyładować swoją frustrację na przepisowo jadącym Fordzie. Wszystko zaczęło się od wspomnianego wymuszenia. Volkswagen agresywnie wjechał tuż przed maskę srebrnego auta. Film jest bez dźwięku, jednakże można przypuszczać, że kierowca Forda zatrąbił i właśnie to mogło rozsierdzić krewką osobę w niemieckiego auta.

Co może grozić kierowcy z powyższego nagrania?

Zadziwiający jest fakt, że mimo coraz większej ilości tego rodzaju nagrań, kierowcy nadal nie robią sobie nic z tego, że wiele samochodów wyposażonych jest w kamerki samochodowe. Właśnie takie materiały mogą być później podstawą do ukarania łamiącego przepisy osobnika. Jak będzie tym razem? Nie wiadomo, czy sprawa została zgłoszona na policję, jednakże gdy tak się stanie – blokujący inny pojazd powinien liczyć się z poważnymi konsekwencjami, z utratą prawa jazdy włącznie.

ZOBACZ TAKŻE: UKRADLI 40 KILOGRAMÓW PIASKU! GROZI IM 6 LAT WIĘZIENIA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.