Pamiętacie parkę która napadła taksówkarza? Wystąpili w 4fun.tv! [WIDEO]

pamiętacie parkę

Pamiętacie parkę która napadła na taksówkarza w Pruszkowie? O młodocianych przestępcach nadal jest głośno. Okazało się, że wystąpili oni w ulicznej ankiecie prowadzonej na potrzeby jednego z programów 4FUN.TV! Internauci bardzo szybko rozpoznali osoby, które w weekend zasłynęły z kradzieży i rozboju. Mówiąc szczerze – przed kamerą 16-latka oraz 17-latek nie zabłysnęli po raz kolejny. Dlaczego? Można zobaczyć to poniżej.

Pamiętacie parkę która napadła taksówkarza?

O sytuacji w której dwójka młodocianych napadła na taksówkarza, do dziś mówi cała Polska. Okazuje się jednak, że to nie koniec, a światło dzienne ujrzała kolejna rewelacja z nimi związana. Przypomnijmy jednak pokrótce przebieg wydarzeń sprzed kilku dni: dwójka nastolatków odbywała kurs z Warszawy do Pruszkowa. Gdy przyszło do zapłaty, 17-latek wyciągnął nóż i przyłożył go kierowcy taksówki do szyi. W tym czasie jego kompanka zabrała taksówkarzowi pieniądze. Przestępcy zbiegli, jednakże ich poczynania nagrała kamera zamontowana w pojeździe. Dzięki temu szybko wpadli w ręce policji. Poniżej zobaczyć można nagranie z napadu:

Napastnicy wystąpili w 4FUN.TV? Internauci błyskawicznie ich rozpoznali

Złośliwi mówią, że jak tak dalej pójdzie, para z taksówki która okradła wiozącego ich kierowcę, zostanie nowymi gwiazdami – nie tylko Internetu, lecz także telewizji. Poniżej umieszczamy odnośnik do wideo, w którym można zobaczyć kolejny już występ przed kamerą w wykonaniu 16-latki oraz 17-latka. Uwaga – oglądacie na własną odpowiedzialność. Niestety, ale zachowanie młodocianych po raz kolejny załamuje.

ZOBACZ TAKŻE: ATAK NA TAKSÓWKARZA W PRUSZKOWIE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.