Pokazała, co stało się z jej twarzą po porodzie – szok! [WIDEO]

Pokazała twarz po porodzie

Tiktokerka podzieliła się w mediach społecznościowych swoją historią. Pokazała, jak wyglądała jej buzia tuż po porodzie. Internauci nie kryli swojego szoku. Mało kto wie, że wiele kobiet po urodzeniu dziecka boryka się z tym problemem.

Twarz tuż po porodzie

Nie od dziś wiadomo, że ciąża i poród to dla kobiety ogromne poświęcenie. Ciało kobiety potrafi na prawdę wiele, a urodzenie dziecka jest świetnym tego przykładem. Obecnie w siłę rośnie ruch bodypositive, w który często angażują się właśnie matki. Ponadto mnóstwo kobiet jak i znanych gwiazd publicznie pokazuje rozstępy, blizny czy zwiotczałą skórę, będącą efektem ciąży. Normalizowanie wyglądu ciała i ich defektów związanych z posiadaniem dzieci staje się coraz bardziej popularne i przestaje budzić kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE: NAŁOŻYŁA KREM ZNANEJ MARKI NA TWARZ – JEJ SKÓRA ZMIENIŁA KOLOR NA ZIELONY! [WIDEO]

W ślad za tym trendem postanowiła pójść tiktokerka funkcjonująca na platformie pod nickiem Yelenaa.x. Kobieta jest świeżo upieczoną mamą i postanowiła podzielić się mało popularnym faktem dotyczącym porodu. Yelena opublikowała w sieci zdjęcie swojej twarzy, zrobione tuż po porodzie.

Na opublikowanej fotografii widać, że zarówno twarz jak i dekolt kobiety były pokryte sinymi i czerwonymi plamkami. Na pierwszy rzut oka może wydać się, że są to obfite piegi. Dowiadujemy się jednak, że są to popękane naczynka, będące efektem silnego parcia podczas porodu. Dla kobiet jest to duży problem, który nie tylko związany jest z wyglądem, ale niesie ze sobą również wiele ograniczeń.

Yelena w swoim tiktoku ostrzegła wszystkich widzów i internautów, że widok jej twarzy może niektórych wystraszyć.

„Tylko się nie przestraszcie” – ostrzegła swoich widzów.

Nagranie w ciągu zaledwie 4 dni obejrzano ponad 800 tys. osób, a ilość ta stale rośnie. Film zobaczycie poniżej:

@yelenaa.x Reply to @aaaa.215 ♬ original sound – Yelena

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.