Chcesz mieć więcej miejsca w samolocie? To nagranie zdradza skuteczny sposób! [WIDEO]

Miejsce w samolocie

Wiele osób podróżujących po świecie zapewne wielokrotnie spotkało się z sytuacją, kiedy siedzenia na pokładzie samolotu były bardzo blisko siebie, przez co lot był niewygodny. Obecnie wiele samolotów kursuje nie będąc w 100% wypełnionych pasażerami. W związku z tym, część osób liczy, że miejsce obok nich pozostanie puste. Do sieci wyciekły filmy, w których jeden z internautów zdradził sposoby, na posiadanie większej ilości wolnego miejsca. Koniecznie zobaczcie nagrania!

Miejsca w samolocie

Nie od dziś wiadomo, że podróż niektórymi liniami lotniczymi bywa wyjątkowo niewygodna. Brak miejsca na nogi, wspólny podłokietnik z osobą siedzącą obok to jedynie część przeszkód, które niekiedy możemy spotkać na pokładzie.

ZOBACZ TAKŻE: DZIWNA WALKA W ROSYJSKIM MMA – KOBIETA WAŻĄCA 59 KG VS MĘŻCZYZNA O WADZE 240 KG! [WIDEO]

Z powodu pandemii koronawirusa wiele osób zrezygnowało z wyjazdów i podróży. Liczne obostrzenia jak i prawo obowiązujące w danym kraju sprawia, że wiele kursów nie jest w pełni wypełnionych pasażerami. Mnóstwo osób chciałoby, żeby wolne miejsce było właśnie obok niego, by móc swobodnie rozłożyć się na fotelu lub mieć więcej miejsca na nogi.

W sieci pojawiły się nagrania, na których widać, jak zapewnić sobie dodatkowe, wolne miejsc. Tiktoker Kenny Strawbridge dodał nagrania, na których pokazuje mężczyzn udających, że śpią. Na fotelu obok położyli oni plecak i kurtkę, zajmując tym sam więcej miejsca. Jak widać na filmach, inni pasażerowie wolą przejść dalej niż budzić śpiącego mężczyznę i prosić o zabranie swoich rzeczy.

Sposób ten spotkał się ze skrajnymi opiniami. Niektórzy twierdzą, że to wykorzystywanie i oszukiwanie innych pasażerów, inni zaś uważają to za świetny sposób, by zyskać więcej przestrzeni w samolocie.

Zobaczcie sami:

@yourgffavhooper 😴😴 #funny #viral #travel #fyp #DisneyPlusVoices ♬ original sound – Kenny Strawbridge

@yourgffavhooper Reply to @isnegativenancy Whatever it takes to keep the middle seat open😈#fyp ♬ original sound – Kenny Strawbridge

źródło: tiktok.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.