Pobiły i okradły nastolatkę w Jeleniej Górze. Jedna z napastniczek ma 13 lat [WIDEO]

pobiły i okradły nastolatkę

Pobiły i okradły nastolatkę w Jeleniej Górze! Okazało się, że jedna z napastniczek ma zaledwie 13 lat. Do skandalu doszło w pobliżu jednej z galerii handlowych na terenie rzeczonego dolnośląskiego miasta. Właśnie tam 15-latka zaatakowana została przed dwie inne dziewczyny. Te najpierw ją pobiły, a następnie ukradły jej telefon oraz pieniądze. Policja błyskawicznie dotarła do osób, które dopuściły się napadu. Starsza z atakujących ma 19 lat i grożą jej bardzo poważne konsekwencje. Młodsza, zaledwie 13-letnia dziewczynka, stanie przed sądem rodzinnym. W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia – prezentujemy je poniżej.

Pobiły i okradły nastolatkę w Jeleniej Górze! Skandal na Dolnym Śląsku, młodsza z napastniczek ma zaledwie 13 lat

Pobiły i okradły nastolatkę w Jeleniej Górze! Kolejny skandal z udziałem młodych dziewczyn, tym razem miał miejsce na Dolnym Śląsku. Nie tak dawno informowaliśmy o bójce młodych uczennic na terenie jednej ze szkół w Częstochowie. Tam pobita przez koleżankę nastolatka miała „przepraszać za to, że żyje”. Wszystko odbiło się w sieci ogromnym echem. Nie inaczej jest i tym razem.

Jak wcześniej wspomniano, do pobicia i kradzieży doszło na Dolnym Śląsku. Akcja rozgrywała się przy jednej z jeleniogórskich galerii handlowych. Dwie napastniczki podeszły do 15-letniej ofiary. Wymierzając jej ciosy i przewracając, ukradły telefon i 30 złotych. Długo nie pozostały jednak bezkarne.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA ROZBIŁA SWOJE PORSCHE WYJEŻDŻAJĄC Z MIEJSCA PARKINGOWEGO NA PODZIEMNYM PARKINGU. W SIECI POJAWIŁO SIĘ JEDYNE W SWOIM RODZAJU NAGRANIE – WIDEO

Policja natychmiast zatrzymała napastniczki – grożą im bardzo poważne konsekwencje. W sieci pojawiło się nagranie z pobicia

Jak podaje portal RMF24.pl, napastniczki bardzo szybko wpadły w ręce policji. Tuż po zgłoszeniu sprawy do odpowiednich służb, zostały zatrzymane.

Teraz grożą im bardzo poważne konsekwencje. Starsza z atakujących ma 19 lat, będzie odpowiadać za swoje czyny jako dorosła i grozi jej nawet do 3 lat więzienia. Co więcej, usłyszała już zarzuty. Natomiast młodsza z napastniczek ma zaledwie 13 lat i jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Wideo z napadu można zobaczyć poniżej. Na portalu YouTube.pl opublikował je kanał „Jelonkacom”:

źródło: RMF24.pl, jelonkacom – YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.