Kobieta rozbiła Porsche w nietypowy sposób – wyjeżdżała z miejsca parkingowego [WIDEO]

kobieta rozbiła porsche

Kobieta rozbiła Porsche – a wszystko podczas zdawałoby się łatwego manewru, polegającego na wyjechaniu z miejsca parkingowego. Jak się jednak okazało, obtarcie pojazdu było dopiero początkiem problemów zasiadającej za kierownicą. Nieuwaga i roztargnienie bardzo szybko dały o sobie znać. Wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa innego kierowcy. Złośliwi internauci nie pozostawiają na kobiecie suchej nitki. Poniżej można zobaczyć nagranie z omawianego zajścia.

Kobieta rozbiła Porsche w nietypowy sposób – wszystko podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego

Kobieta rozbiła Porsche na parkingu podziemnym! Choć w zasadzie wydaje się, że obcierki parkingowe i zarysowania na często niezwykle ciasnych parkingach w galeriach handlowych to nic nadzwyczajnego – tutaj było zupełnie inaczej.

Mimo to, zaczęło się bardzo niewinnie. Kobieta, duży, luksusowy i teoretycznie ciasne miejsce parkingowe. Wielu z przekąsem powie – to idealny zestaw do tego, aby coś poszło nie tak. Ale chyba nikt nie sądził, że sprawy nabiorą takiego obrotu.

Podczas wyjeżdżania, doszło do zdawałoby się mało istotnego zarysowania. Wtedy też jednak, kierująca pojazdem najwyraźniej spanikowała. Zamiast ostrożnie wyjechać, lub cofnąć i na spokojnie obrać strategię bezkolizyjnego opuszczenia miejsca parkingowego – bohaterka postanowiła nagle opuścić pojazd. Szybko na własnej skórze przekonała się, że była to fatalna decyzja. Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: RANDKA Z TINDERA ZAMIENIŁA SIĘ W ISTNY HORROR – NAIWNY 32-LATEK ZABITY A JEGO CIAŁO POĆWIARTOWANE. MOTYWEM OKAZAŁY SIĘ PIENIĄDZE, MĘŻCZYZNA WPADŁ W ZASADZKĘ CHCIWEJ PARY

Nieporadność kobiety z Porsche i urwane drzwi – tak się kończy roztargnienie za kierownicą

Jak łatwo się domyślić, problemy nie skończyły się na obtarciu pojazdu. Ba! To był dopiero początek. Wystraszona kobieta natychmiast zdecydowała się na opuszczenie pojazdu i obejrzenie dokonanych zniszczeń. Te jednak w chwilę okazały się jeszcze bardziej poważne. A to dlatego, że pojazd samoistnie ruszył do tyłu i otwartymi drzwiami uderzył w wielki, betonowy filar. Jak łatwo się domyślić, Porsche nie miało szans w starciu z solidną konstrukcją. Drzwi po wszystkim nadają się tylko na śmietnik.

Prawdopodobnie, kobieta opuszczając pojazd, zostawiła go na biegu. Tym sposobem Porsche ruszyło do tyłu, a otwarte na oścież drzwi oparły się o filar i uległy zniszczeniu. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.