Tak wygląda kobieta z najdłuższymi nogami na świecie – nowy rekord!

Maci Currin

Maci Currin ma 17 lat, ponad 2 metry wzrostu i jest nową rekordzistką świata. Pobiła rekord Guinnessa w kategorii najdłuższe nogi świata. Nastolatka opowiedziała, jak wygląda jej życie i wyjaśniła, kiedy długie nogi przeszkadzają jej w życiu codziennym. 

Kobieta z najdłuższymi nogami na świecie

Maci Currin ma 17 lat, a jej figura robi ogromne wrażenie. Okazuje się, że mierząca 208,28 cm wzrostu kobieta jest posiadaczką najdłuższych nóg na świecie. Jej nazwisko znalazło się więc w Księdze rekordów Guinnessa. Poprzednią rekordzistkę – Ekaterinę Lisina wyprzedziła o prawie 1,5cm.

ZOBACZ TAKŻE: PIELĘGNIARKA UZALEŻNIONA OD OPERACJI PLASTYCZNYCH – WCIĄŻ PRAGNIE ZMIENIAĆ SWÓJ WYGLĄD!

Okazuje się jednak, że nogi Maci mają różną długość. Prawa noga mierzy 134,3cm, natomiast lewa jest jeszcze dłuższa i ma aż 135,3cm. Jakby nie patrzeć, obie z nóg pokonują poprzedni rekord, ponieważ wynosił on 134 cm.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 𝙼𝚊𝚌𝚒 𝚌𝚞𝚛𝚛𝚒𝚗 (@_maci.currin_)


Jak się okazuje, życie 17-latki wcale nie jest takie proste, a duży wzrost i długie nogi utrudniają jej życie codzienne. Serwis papilot.pl zacytował wypowiedź Maci, która wyznała, że ma problem ze znalezieniem odpowiednich dla siebie ubrań, często musi się schylać i ma problemy ze wsiadaniem do samochodu.

Zauważam negatywne strony posiadania bardzo długich nóg i wysokiego wzrostu. Muszę się schylać w każdych drzwiach, ledwo wchodzę do samochodu i mam problem z dopasowaniem ubrań. Wychodzę jednak z założenia, że nie mam czego ukrywać. Staram się tym cieszyć – powiedziała Maci.

Nie da się ukryć, że figura Maci robi ogromne wrażenie, a sama 17-latka uwielbia pozować przed obiektywem. Być może jej wyjątkowe nogi sprawią, że kariera modelki stanie przed nią otworem.

Maci ochoczo publikuje w sieci zdjęcia, eksponując najdłuższe nogi świata, a liczba fanów jej osoby stale rośnie.

 

źródło: instagram.com, papilot.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.