Ojciec dziecka twierdzi, że jest jego matką – próbuje karmić niemowlaka piersią! [WIDEO]

Ojciec dziecka twierdzi, że jest jego matką

Para transseksualistów doczekała się swojej pierwszej pociechy. Biologiczny ojciec dziecka twierdzi, że jest jego matką i usilnie próbuje karmić je piersią, która nie ma pokarmu. Z kolei biologiczna matka dziecka uważa, że jest mężczyzną.

Ojciec dziecka twierdzi, że jest jego matką

Ta historia wstrząsnęła tysiącem osób. Mowa o Ahanu i Petronie, którzy od lat tworzą udany związek. Ahunu jest biologiczną kobietą, która zaszła w ciążę ze swoim partnerem, jednak twierdzi, że jest mężczyzną, a zarazem ojcem dziecka. Kobieta przeszła mastektomię, a także przyjmuje hormony, dzięki którym ma zarost i bardziej męskie rysy. Z kolei Petron to biologiczny mężczyzna, ojciec dziecka, który twierdzi jest jego matką. Wierzy w to tak mocno, że usiłuje karmić noworodka własną piersią z nadzieją, że wkrótce pojawi się w niej mleko.

ZOBACZ TAKŻE: MĄŻ ZDRADZAŁ ŻONĘ, GDY TA PRZEBYWAŁA W ŚPIĄCZCE. JEGO KOCHANKĄ BYŁA… TEŚCIOWA!

Co więcej, świeżo upieczeni rodzice nie identyfikują swojego dziecka z żadną płcią i zwracają się do niego w liczbie mnogiej. Chcą, aby w przyszłości samo podjęło decyzję o tym, kim jest.

Ich sytuacja została nagłośniona dzięki programowi „9 miesięcy z Courtney Cox”, który pokazuje historię przyszłych lub już obecnych rodziców. Dzielą się oni swoim życiem, problemami, obawami jak i radościami.

Kontrowersje

Wiele osób zdecydowało się nagłośnić sprawę, co z kolei spotkało się ze skrajnym odbiorem.

W tej rodzinie ojciec identyfikuje się jako matka, podczas gdy matka identyfikuje się jako ojciec. Ojciec próbuje teraz karmić dziecko piersią. Nie mów mi, że nikomu nie krzywdzą te „wybory dotyczące stylu życia”. Dziecko jest teraz skazane na to szaleństwo. Wszystkie te bzdury typu „nikogo nie krzywdzą” całkowicie ignorują dzieciaki w to wszystko wciągnięte. Pozbawia się ich wszystkiego, co przypominałoby normalne i zdrowe dzieciństwo i życie. Czy to nie liczy się jako krzywda, barany? – napisał Matt Walsh, prawicowy komentator.


Do sprawy odniósł się również polski youtuber Kamil Wilkosz:

Historia Ahanu i Petrona poruszyła widzów, jednak w negatywnym tego słowa znaczeniu. W komentarzach pod reportażem o transseksualnych rodzicach czytamy:

Przerażające, szczerze współczuję temu dziecku..

A babcia ma wąsa i jest dziadkiem

Przyrody nie oszuka, mogą wmawiać wszystkim co im się podoba ale tego nie oszukają

czemu w tym wszystkim musi uczestniczyć niewinne dziecko? 

Co o tym myślicie?

 

źródło: youtube.com, twitter.com, glosameryki.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.