Jacek Stachursky zawalczy w MMA? Muzyk zadeklarował gotowość do walki!

Jacek Stachursky

Elite Fighters to jedna z federacji, w której występują znani youtuberzy, influencerzy i celebryci. Wielkimi krokami zbliża się 2. edycja sportowego wydarzenia. Okazuje się, że Jacek Stachursky wyraził chęć wzięcia udziału w gali. Włodarze federacji nie widzą ku temu żadnych przeciwwskazań. 

Jacek Stachursky zawalczy w MMA

Polacy pokochali sportowe zmagania znanych osobistości. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się sporty walki, w których rywalizują ze sobą influencerzy i celebryci. Federacji i wydarzeń przybywa, a jedną z nich jest Elite Fighters. W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, na której zawalczyli m.in.: Mateusz „Muran” Murański, Warszawski Dresik, Bartek „Fit.pl” Kubia, Bodychrist czy Queen Of The Black. Galę poprowadziła Monika Laskowska w parze z Michałem Milowiczem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ELITE FIGHTERS (@elitefighters.tv)


Na ten moment nie podano dokładnej daty drugiej edycji wydarzenia, jednak informacji na temat gali przybywa. Okazuje się, że jednym z uczestników walk będzie Jacek Stachursky!

Jacek znany jest oczywiście z branży muzycznej, ale też trenował sztuki walki i mamy kilka pomysłów wspólnych. Nie będziemy mówić, co dalej i jak się to będzie rozwijało, ale Jacek też chciałby wziąć udział w gali walcząc. W jakiej formule, jak to zrobimy i co się będzie działo, jaka ciągłość i kontynuacja – to myślę wszystkich zaskoczy – powiedział Mirosław Barszowski, szef organizacji Elite Fighters.

 

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA SZYKUJE HIT? MINI MAJK MOŻE ZMIERZYĆ SIĘ Z KIMŚ BARDZO ZNANYM!

Jacek Stachursky, a właściwie Jacek Łaszczok urodził się 26 stycznia 1966 roku, a więc ma 55 lat. W połowie lat 90. był jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a jego piosenki szybko stawały się hitem. Utwory takie jak Jestem jaki jestem, Z każdym twym oddechem, Typ niepokorny czy Zostańmy razem po dziś dzień towarzyszą Polakom na licznych imprezach. Od 2015 roku Stachursky nieco zmienił swój styl i zaczął nagrywać muzykę klubową i trance. Dosko, Doskozzza czy Chłosta to utwory, które dziś królują na imprezach.

 

 

źródło: instagram.com, sport.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.