Nie przyszli na wesele – para młoda wystawiła im srogi rachunek!

Nie przyszli na wesele

W sieci pojawił się „paragon weselny”. Zaproszeni goście, którzy ostatecznie nie przyszli na wesele otrzymali rachunek za swoją nieobecność, opiewający na kwotę 120 dolarów. Screen wezwania do zapłaty trafił do sieci i szybko zyskał na popularności. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, a dziennikarze dotarli do pary młodej. Jak wytłumaczyli swoje zachowanie? 

Para młoda wystawiła rachunek swoim gościom

Okres ślubny w pełni, a wiele osób mimo otrzymanych zaproszeń, nie zjawia się na uroczystości. Powodów jest wiele, jednak przyjęło się, że o swojej nieobecności informuje się wcześniej. Historia pewnej pary, a raczej ich gości, którzy nie zjawili się na ślubie obiegła w ostatnich dniach cały świat. O co poszło? Doug i Dedra Simmons postanowili się pobrać. Ceremonie zorganizowali na Jamajce i zaprosili ponad 100 gości. Jak się później okazało, wielu z nich mimo zapewnień, nie przyszło.

ZOBACZ TAKŻE: WĄŻ UGRYZŁ W TWARZ 5-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ! NIEBEZPIECZNĄ SYTUACJĘ NAGRANO, A FILM OPUBLIKOWANO W SIECI [WIDEO]

Para z Chicago otrzymała zaproszenie, jednak ostatecznie nie zjawiła się na weselu. Podobnie jak pozostali nieobecni otrzymali rachunek na kwotę 120 dolarów. Post dotyczący zapłaty opublikował na swoim Facebooku sam pan młody, który napisał:

Nie obraź się, jeśli wyślę ci fakturę, która będzie wyglądała jak ta. Rozsyłam ją mailem. Piszę, na wypadek, gdybyś go przegapił – oświadczył.

Świeżo upieczony mąż w rozmowie z New York Post wyznał, że nie chodziło o pieniądze. Jego zdaniem wielokrotnie upewniali się, kto będzie obecny na ceremonii. Dodał, że do niektórych dzwonił nawet 4 razy, a mimo to, nie przyszli. Warto dodać, że para młoda za każdego gościa zapłaciła z góry.

Czuliśmy się zranieni i zlekceważeni, wielu gości się nie pojawiło, a wesele zaplanowane było na ponad 100 osób – dodał.


Jakie macie zdanie na temat rachunku za nieobecność na weselu?

 

źródło: twitter.com, facebook.com, polsatnews.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.