Najbardziej zmodyfikowana para na świecie – nie zgadniecie, czym się zajmują!

Najbardziej zmodyfikowana para

Ozdabianie swojego ciała znane jest od zarania dziejów i trwa po dziś dzień. Z biegiem lat możliwości modyfikacji ciała uległy znacznej zmianie, a co za tym idzie, coraz więcej osób decyduje się na metamorfozy. Skala tego zjawiska zdaje się rosnąć w siłę. Poznajcie najbardziej zmodyfikowaną parę na świecie. Victor i Gabriela nie przejmują się opinią innych i dążą do wymarzonego wyglądu. 

Najbardziej zmodyfikowana para na świecie

Victor i Gabriela przyciągają uwagę swoim nietuzinkowym wizerunkiem. Para uwielbia modyfikować swoje ciało, tatuować je i o boje lubują się w piercingu. Wspólnie tworzą najbardziej zmodyfikowaną parę na świecie.

Zakochani mają wspólnie 84 różnych modyfikacji ciała. Posiadają 58 różnego rodzaju kolczyków, 14 implantów, pięć implantów dentystycznych, cztery tunele w uszach, dwie śruby, niezliczona ilość tatuaży oraz rozszczepiony język.

ZOBACZ TAKŻE: TAK WYGLĄDA PIELĘGNIARKA UZALEŻNIONA OD OPERACJI PLSATYCZNYCH – WCIĄŻ PLANUJE ZMIENIAĆ SWOJE CIAŁO

Co ciekawe, Victor zrobił swój pierwszy tatuaż kiedy miał zaledwie 13 lat. Wykonał go samodzielnie i był to napis „f**k” na palcu. Obecnie jego ciało w około 95% pokryte jest tatuażami, wliczając w to nie tylko gałki oczne, ale również genitalia oraz język.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victor H. peralta (@victor_h_peralta)

Jak widać, ogranicza ich jedynie wyobraźnia, bowiem na odwagę nie mogą narzekać. Najnowszym nabytkiem Victora jest usunięcie płata skóry z twarzy w kształcie cyfry 6. Kiedy rana wygoi się, planuje obok również kolejne dwie 6.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Victor H. peralta (@victor_h_peralta)


Nie trudno się domyślić, że para zwraca na siebie uwagę i musi mierzyć się z mnóstwem nieprzychylnych opinii w ich stronę. Nie mniej jednak nie przejmują się komentarzami innych i robią to, co lubią. Co więcej, para na co dzień pracuje w cyrku, gdzie prezentują pokazy podwieszania ciał na hakach.

 

źródło: instagram.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.