LOT ma w planach nowe połączenia do USA – jakie kierunki?

LOT ma w planach nowe połączenia do USA – jakie kierunki będą dostępne dla podróżujących? W związku ze zniesieniem wiz, co nastąpiło 11 listopada bieżącego roku, możemy liczyć na bezpośrednie loty za ocean. Kwestia zwiększenia liczby połączeń wydaje się być całkiem logiczna. 

LOT ma w planach nowe połączenia do USA – jakich kierunków można się spodziewać?

Jak podaje Business Insider Polska, zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych może przynieść zwiększone zainteresowanie podróżowaniem za ocean. Niedawno pisaliśmy o uruchomieniu przez wspomniane linie dodatkowego połączenia do San Francisco. To czwarte najczęściej odwiedzane miejsce w USA. Co ciekawe, ma to nastąpić 5 sierpnia 2020 roku, natomiast loty odbywać się będą cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, środę, piątek, sobotę. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

 

Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT zapowiedział, że nie wyklucza dodania kolejnych połączeń w przyszłości.

10 miast w USA, które są najchętniej odwiedzane przez turystów

Business Insider Polska opublikowało listę 10 miast w USA, do których Polacy latają najczęściej, jednak póki co nie ma tam bezpośrednich lotów. Zazwyczaj przesiadka odbywa się w Amsterdamie czy Frankfurcie. Jak myślicie, które to punkty?

ZOBACZ TEŻ: ŻELAZNE ZASADY W KLUBIE PIŁKARSKIM CHELSEA 

Bezpośrednie loty do Stanów Zjednoczonych oferują aktualnie Polskie Linie Lotnicze LOT. Możecie polecieć do Miami, Nowego Jorku, Los Angeles czy Chicago z lotnisk w Warszawie, Rzeszowie czy Krakowa.

Polacy najchętniej latają między innymi do Atlanty czy Bostonu, który jest jednym z najbogatszych miast na Wschodnim Wybrzeżu. Dodatkowo, Detroit lub Dallas oraz Las Vegas czy Orlando. Pojawiło się wspomniane wcześniej San Francisco. Nie zabrakło również Waszyngtonu oraz Seattle. Podsumowując, czy znajduje się tutaj miejsce, do którego z chęcią chcielibyście polecieć? My już mamy swoich faworytów!

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.