Spóźnienie na trening – 20 tys. funtów. Żelazne zasady w klubie Chelsea

Spóźnienie na trening może kosztować zawodnika nawet 20 tysięcy funtów. Takie zasady wprowadził aktualny menedżer klubu Chelsea F.C – Frank Lampard. Patrząc na wysokość kar – nie boi się dyscypliny. Klub nie rozpoczął sezonu z fajerwerkami, jednak później piłkarze się zebrali i pokazują zdecydowanie wyższy poziom. Do sieci wyciekła lista kar, które czekają na spóźnialskich sportowców.

Żelazne zasady klubu – tysiące funtów kary

Jeżeli myślicie, że gra w piłkę nożną to tylko przyjemne sprawy, możecie być w błędzie. To sport, jak każdy inny, który wymaga wielu poświęceń. Obowiązują tam solidne zasady, których warto przestrzegać. Co zresztą widać w klubie Chelsea F.C., którego menedżerem aktualnie jest Frank Lampard – były zawodnik londyńskiego klubu. Poniżej możecie sprawdzić TOP 10 jego goli.

 

 

Do sieci trafiła lista zasad, których piłkarze muszą przestrzegać. Patrząc na niektóre pozycje – to nie są żarty. Kwoty za złamanie lub nie dostosowanie się do polityki klubu, może zawodników słono kosztować. Co prawda, zarabiają znacznie więcej, jednak widać, że Frank Lampard traktuje swoją posadę bardzo poważnie.

Spóźnienie na trening może kosztować nawet 20 tysięcy funtów

Co można znaleźć na liście? Okazuje się, że największą karę można dostać za spóźnienia. Po pierwsze, najwyższa kara to spóźnienie na trening, co kosztować może zawodników 20 tysięcy funtów. Po drugie, jeżeli któryś z członków klubu ma w planach spóźnienie na zbiórkę przed treningiem, z jego konta zniknie 2500 funtów. Tyle samo ile w przypadku spóźnienia na mecz.

ZOBACZ TAKŻE: RANKING NAJBOGATSZYCH POLAKÓW PRZED 40-TKĄ

Dodatkowo, kosztowne okazuje się niezgłoszenie kontuzji lub choroby przed meczem lub 1,5 godziny przed treningiem. Należy wtedy naszykować 10 tysięcy funtów. Jeżeli natomiast ktoś zapomni wyciszyć telefon i zadzwoni on w trakcie wspólnego posiłku to koszt 1000 funtów. Poniżej znajdziecie pełną listę obowiązujących zasad. Frank Lampard poważnie podchodzi do swoich obowiązków, co pokazuje, że w tym klubie obowiązują zasady, których lepiej przestrzegać.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.